• 83мин

7. Спас Делев (ЦСКА)

• 86мин

15. Филип Онейма (Олимпиакос Н)

Днес на Националния стадион Васил Левски ПФК ЦСКА направи официално предтсавяне на своите футболисти за началото на сезон 2010/2011 г. Точно в 19:40 ч. дикторът на стадиона приветства многобройните фенове на червените и призова привържениците да посрещнат с бурни аплодисменти новите попълнения в клуба.

Пръв се появи Джузепе Акуаро, след него на терена излязоха Уилям Тиеро, Грегъри Нелсън и Фабрицио Грило. Останалите играчи на армейците, както и треньрското ръководство също бяха бурно аплодирани.След представянето всиюки бяха готови за старта на проверката.ЦСКА бе избрал за противник отбора на Олимпиакос (Никозия).

Армейците започнаха добре мача и още в 3-а минута Руи Мигел изпробва рефлексите на стража на кипърците и той спаси. Следващите минути в двубоя ЦСКА не направи нищо, за да отбележи и логично съперника поведе в резултата с гол в 21-а минута. В 31-а минута Маркиньос пропусна много добра възможност за гол, след като с глава не успя да се реализира.

До края на полувремето не се случи нищо интересно пред двете врати.Втората част започна зле за ЦСКА. Те инкасираха втори гол още в началото на полувремето. Армейците не играеха добре и кипърците вкараха още два гола до 65-а минута. В 78-а минута Томи Котстадинов получи пас успоредно на гол линията и отбеляза. Няколко минути по-късно Делев намали резултата. Минути преди края Олимпиакос отново стигна до гол.