• 1мин

77. Жузе Фуртаду (ЦСКА)

• 32мин

6. Сергей Якирович (ЦСКА)

Начало - около 2000 души има на стадион Българска Армия в този слънчев ден. Времевите условия са идеални за футбол. ЦСКА ще напада надясно спрямо главната трибуна през първото полувреме. Пирин започва от центъра

1' ГООООЛ за ЦСКА!!! 77.Жозе Фуртадо - още в двадесетата секунда от началото на двубоя, Фуртадо получава една топка в наказателното поле на Пирин и с изключително красив външен фалц я праща в десния горен ъгъл на безпомощния вратар на гостите

6' - играчите на Пирин са леко стъписани от необичайното начало на мача и често бъркат с пасовете си. Армейците владеят играта в центъра на терена и се опитват да създават опасни атаки

8' - 7.Павлов пробва изстрел от границата на наказателното поле на ЦСКА. След рикошет в главата на бранител на армейците, топката попада в ръцете на Оливер Ковачевич

10' - невероятна контраатака на ЦСКА по дясното крило, където Йордан Тодоров и Георги Илиев си разменят серия от пасове. Центрира Илиев, но точно пред главата на Христо Янев, защитник на Пирин избива в корнер

13' - Йордан Тодоров навлиза в наказателното поле на Пирин, финтира защитник и последва сблъсък. Според съдията няма извършено нарушение

17' - атака на армейците по лявото крило. Янев комбинира с Гъргоров пред наказателното поле на Пирин, последният центрира надясно към Фуртадо, който обаче е изпаднал в положение на засада

19' - центрира Фуртадо от ляво в наказателното поле, топката отива към далечната греда, където Данчо Тодоров пробва да я върне към точката на дузпата със задна ножица, но изкарва в аут

22' - невероятна комбинация между Тодоров и Илиев в наказателното поле. Илиев продължава към Бадема около точката на дузпата, той обаче се засуетява и се връща назад, където е спънат точно на границата на наказателното поле, фронтално срещу Сотиров

22' - Гъргоров изпълнява фаула, но топката попада право в стената

28' - нов фаул срещу Гъргоров на границата на наказателното поле. Сам Гъргоров изпълнява фаула като центрира към далечната греда, където е Хидиуед. Изпреварва го обаче Сотиров и лови сигурно

32' ГООЛ за ЦСКА!!! 6.Сергей Якирович - Янев изпълнява фаул отляво като центрира ниско към близката греда, където Якирович се хвърля и прокарва топката точно под лявата греда за 2:0

41' - играта се води предимно в центъра на терена

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - няма смени на полувремето в нито един от двата отбора

48' - Гъргоров извежда Йордан Тодоров сам в наказателното поле, малко вдясно. Тодоров обаче прави невероятен пропуск и праща топката в аут покрай гредата

53' - първа смяна в отбора на Пирин. Излиза 7.Иван Павлов, в игра влиза 6.Антон Бачев

55' - първа смяна и в отбора на ЦСКА. Играта напуска 7.Христо Янев, на негово място влиза 20.Йордан Юруков

59' - Гърговов е изведен в наказателното поле на гостите, сам срешу Сотиров. Бадема обаче шутира право в тялото на вратаря

59' - втора смяна за Пирин. Излиза 23. Георги Георгиев, влиза 3.Николай Бодуров

62' - публиката скандира името на Пламен Марков, с което показва, че приема повече от радушно новият старши треньор на ЦСКА

66' - комична ситуация на терена. Мурад Хидиуед комбинира на скорост с Юруков, който е гардиран от рефера Богдев и по този начин проваля атаката на армейците

68' - трета последна смяна в отбора на Пирин. Излиза 15.Олгин Чобан, влиза 22.Любомир Макенджиев

71' - Данчо Тодоров прави едно нарушение точно пред наказателното поле на ЦСКА. Много добър изтрел последва от фаула и Ковачевич избива със сетни сили

73' - отлично центриране на Илиев отдясно, но Гъргоров остава под топката. Зад него до далечната греда Иван Иванов пробва изстрел, но изпълнението му е неточно

74' - втора смяна за ЦСКА. Излиза 18.Мурад Хидиуед, в игра 34.Даниел Георгиев

75' - първи ЖК в мача и той е отсъден на 3.Николай Бодуров за нарушение срещу Фуртадо в центъра на терена

77' - ЖК и на 21.Станислав Манолев от Пирин за грубо нарушение срещу Юруков

81' - центриране от корнер на Бадема, точно пред голлинията. С глава играе Юруков, но изкарва топката над гредата в аут

84' - изведен е чудесно Жозе Фуртадо сам срещу вратаря, финтира го, но е съборен. Зад него Данчо Тодоров притичва и вкарва топката във вратата, но голът е отменен. Съдията назначава дузпа. Тодоров застава зад топката и стреля в долния десен ъгъл. Блестяща намеса на Соритов, който спасява

85' ЖК на 19.Станко Стойчев за грубо нарушение срещу Гъргоров в центъра на терена

89' - трета, последна смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 25.Иван Иванов, влиза 16.Александър Бранеков

90' - три минути добавено време