6. Александър Томаш (ЦСКА)

• 77мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

Начало - Пирин бият център

2-а мин. - опит за двойно подаване между Брито и Йорданов на границата на наказателното поле на Пирин. Пасът на Йорданов е неточен и топката е овладяна от гостите

7-а мин. - центриране на Янев отляво, топката е овладяна от Емил Гъргоров, който шутира от около 20 метра по диагонал, но Пиргов лови

11-а мин. - висока топка пред наказателното поле на ЦСКА, капитанът Даскалов я сваля с глава към Златински, който с мощен шут разтърсва напречната греда на червените

12-а мин. - нова атака на Пирин. Бранков овладява топката пред дъгата на наказателното поле и стреля силно, но топката минава над гредата

13-а мин. - Брито нахлува отдясно в наказателното поле, елиминира двама защитници и опитва да подаде към Евгени Йорданов, но вратарят Пиргов се хвърля в краката на нападателя и лови

17-а мин. - центриране отляво на Йордан Тодоров, Евгени Йорданов играе с глава в наказателното поле, но ударът му минава встрани от вратата

21-а мин. - пропуск за ЦСКА: Брито отново нахлува остро в наказателното поле на гостите, подава към Евгени Йорданов, но той се засуетява и топката му е отнета

23-а мин. - Гъргоров центрира остро по земя отляво, Стойчо Младенов играе с топката, но не я овлядява добре и тя му е отнета

24-а мин. - нов пропуск за армейците -центриране отляво, топката е овлядяна от Брито, той нахлува в наказателното поле и връща назад, където капитанът Георги Антонов шутира силно. На метър пред голлинията Гъргоров отклонява топката, но тя преминава над гредата

25-а мин. - атака за Пирин, топката е овладяна от Даниел, който опитва да шутира, но Йордан Върбанов го притиска и топката е отнета

28-а мин. - дълъг извеждащ пас към 17.Даниел. Съдията отсъжда съмнителна засада

29-а мин. - центриране отдясно на Брито, Йорданов шутира силно от волле, но над гредата

31-а мин. - отлична атака на ЦСКА: Брито продължава активната си игра по дясното крило, елиминира няколко защитници, центрира към Янев, който играе с глава, но ударът е спасен от Пиргов

35-а мин. - центриране отдясно на Брито, Евгени Йорданов сваля топката с гърди, но тя му е отнета в последния момент и избита далеч напред

39-а мин. - Брито атакува по дясното крило, центрира опасно, но в последния момент топката е изчистена в корнер

42-а мин. - пряк свободен удар за ЦСКА на метър пред наказателното поле. Янев шутира, но топката минава на десетина сантиметра над напречната греда

44-а мин. - 1:0 за ЦСКА!!! Голмайстор е Томаш! Центриране от корнер към Евгени Йорданов, той сваля топката с глава към Александър Томаш, който е малко в ляво от точката на дузпата. Томаш със силен и премерен удар открива резултата

45-а мин. - 1 минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - една смяна в състава на Пирин: на мястото на капитана 19.Георги Даскалов влиза в игра 16.Александър Методиев

49-а мин. - дълъг извеждащ пас на Светослав Петров, Брито спринтира към топката, но вратарят на гостите го изпреварва и лови точно на границата на наказателното поле

53-а мин. - Даниел нахлува в половината на ЦСКА, откъсва се опасно, но е фаулиран от Светослав Петров

56-а мин. - Методиев получава пас на лявото крило на Пирин. Нападателят е абсолютно сам и опитва центриране, но крайно неточно и топката отива в аут

59-а мин. - първа смяна за ЦСКА: излиза 20.Жоао Паоло Брито, влиза 16.Красен Вълков

62-а мин. - сблъсък между Янев и Дяков близо до наказателното поле на гостите. Нарушение за ЦСКА. Гъргоров центрира, топката рикошира в състезател на гостите и за малко да влети в тяхната врата, но вратарят Пиргов реагира адекватно и лови

63-а мин. - ЖК на 17.Даниел за нарушение

65-а мин. - Георги Антонов овлядява топката в наказателното поле на Пирин, подава назад към Христо Янев, който стреля, но топката се отбива в крак на защитник и излиза в корнер

67-а мин. - Вълков атакува отдясно, центрира опасно, но топката е пресечена и изчистена напред

68-а мин. - втора смяна за гостите: 25.Велик Ирмиев излиза, 27.Валери Георгиев влиза

71-а мин. - Янко Костурков дриблира около 50 метра с топката, подава към 11.Златински на границата на наказателното поле. Златински стреля силно, но топката минава над гредата

73-а мин. - Йордан Тодоров нахлува опасно отляво в наказателното поле на Пирин, елиминира двама защитници и подава назад към Гъргоров, който отправя силен шут, но топката се отбива в глава на защитник в зелено и излиза в корнер

75-а мин. - отлична атака на ЦСКА. Янев центрира отдясно, топката е сложена точно на глава на Евгени Йорданов. Той отправя точен изстрел, но вратарят Пиргов с плонж избива топката в пореден корнер

77-а мин. - ВТОРИ ГОЛ ЗА ЦСКА!!!! Голмайстор Христо Янев! Отлично изпълнение на пряк свободен удар от страна на Янев. Вратарят закача топката, тя се удря в страничния стълб и попада в мрежата

79-а мин. - втора смяна за ЦСКА: 28.Петко Илиев дебютира с червената фланелка, излиза 14.Светослав Петров

82-а мин. - много силна атака на Пирин. Даниел поема топката по лявото крило, дриблира успоредно на линията на наказателното поле, след което с техничен пас извежда отдясно Златински. Той елимира защитниците на ЦСКА, но в последния момент топката му е отнета

82-а мин. - играчите на Пирин отнемат топката и Златински отново се освобождава. Следва удар от около 15 метра по диагонал, но в аут

83-а мин. - трета смяна за ЦСКА: 3.Йордан Върбанов излиза, 29.Ибрахима Гай влиза

84-а мин. - последна смяна и за Пирин: 13.Андонов заема мястото на 11.Златински

88-а мин. - извеждащо подаване на Янев към Вълков, той атакува по дясното крило, но е притиснат от защитник на гостите и топката му е отнета в последния момент

90-а мин. - две минути продължение

90+1 мин. - удар на Данчо Тодоров от около 25 метра, но неточен и топката излиза в аут

90+2 мин. Край на мача. Победа за ЦСКА!