• 36мин

9. Веселин Стойков (Пирин-Бл)

• 61мин

2. Павел Виданов (ЦСКА)

0'    Начало на мача
14'    Гол за Пирин
. Футболист центрира по лявото крило и намери Бодуров, който с глава стреля в долния десен ъгъл на Ковачевич и откри за гостите
36'    2:0 за Пирин. Грубо нарушение на Узунов в наказателното поле срещу откъсващия се Стойков, съдията отсъди дузпа и жълт картон за Узунов. Потърпевшият изпълни 11-метровия наказателен удар и реализира за 2:0
37'    Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Пайе влезе Иванов, а на мястото на Ставров в игра - М.Александров
40'    Смяна в ЦСКА. Виданов влезе на мястото на Ловков
Край на първото полувреме
===============================
Бербатов се появи на терена за състава на ЦСКА на мястото на Карачоров
Пиргов на мястото на Ковачевич, Тонев на мястото на Диуф

Начало на второто полувреме
47'    Метушев отправи силен удар от фаул фронтално срещу вратата на ЦСКА от дъгата на наказателното поле, но Пиргов успя да избие топката
56'    Метушев бе изведен в наказателното поле, отправи удар от воле, но прави в ръцете на Пиргов
61'    ГОЛ за ЦСКА! След центриране от корнер на Чипев, Виданов бе точен и намали резултата за 2:1
61'    На мястото на Узунов - Мартин Тошев, Георги Христов излиза,а на неговото място в игра се появи Николов
61'    Прекрасна комбинация между националите Ст. Петров и Бербатов, Петров изведе футболиста на Тотнъм в коридор, той овладя елегантно, навърза трима бранители на Пирин, след което бе фаулиран пред дъгата на наказателното поле. М.Александров изпълни фаула и от стената топката излезе в ъглов удар
83'    Стилиян Петров влезе в грубо в краката на Попев, за което получи жълт картон. При тази ситуация публиката, която наблюдава спаринга на ЦСКА реагира остро срещу бившия капитан на националния отбор
85'    Поредна засада бе свирена на Димитър Бербатов
88'    Бербатов бе изведен от Александров отдясно, Бербо центрира прострелно в наказателното поле, Тошев засече топката и я вкара в мрежата на гостите, но страничният съдия бе вдигнал флагчето за засада и голът не бе зачетен