• 82мин

28. Петър Николов (ЦСКА) асистенция - Иван Павлов

8. Мартин Димитров (Светкавица)

Начало на мача. Гостите от Светкавица започват от центъра

3-а мин. - Янев е изпреварен от защитник на Светкавица в наказателното поле, който малко рисковано, но ефектно, връща топката с глава към вратаря си

6-а мин. - ГООЛ за ЦСКА! Брито пробива отляво, врязва се между трима защитници на гостите, връща топката назад към Янев и той с лекота отбелязва първия гол в срещата

8-а мин. - Брито пробива отдясно в наказателното поле, опитвайки се да повтори акцията си отпреди малко, но топката му е избита

9-а мин. - Янев продължава едно центриране с глава към Димитров, той от движение отправя удар към вратата на Светкавица, но вратарят на гостите с мъка избива в корнер

11-а мин. - Милев пробива отляво в половината на ЦСКА, но вместо да подаде на свободния Петров се засуетява и топката му е отнета

12-а мин. - 2:0 - нов ГОЛ! Велизар Димитров се озовава сам в наказателното поле, но вместо да бие веднага, той елегантно елиминира вратаря Стефанов и пред погледите на цялата защита на Светкавица отбелязва втори гол в срещата

13-а мин. - Брито получава 30-метров пас от Янчев по дясното крило, но се забавя и топката му е избита

17-а мин. - след сблъсък с Агналдо, Йончев от гостите е изнесен на носилка, но почти веднага се връща в игра

19-а мин. - Милев извежда Петров в удобна позиция, но нападателят на гостите е настигнат от Карлос, който елегантно му отнема топката

21-а мин. - Агналдо напредва в наказателното поле на гостите, стига почти до аутлинията и връща топката назад към Брито. Той обаче не успява да нанесе удар, защото противников защитник с прецизен шпагат му я отнема

24-а мин. - трети ГОЛ за ЦСКА!!! Светослав Петров се разписва с глава за третия гол във вратата на Светкавица след центриране на Велизар Димитров

27-а мин. - след центриране от фаул Димитров засича топката в движение, но я праща право в ръцете на вратаря

29-а мин. - страховит удар от пряк свободен удар на Лима от около 30 метра праща топката над вратата на гостите

32-а мин. - Янев опитва удар от далеч и праща топката в аут

34-а мин. - удар от около 22 метра на Светослав Петров минава на сантиметри встрани от страничната греда на Светкавица

37-а мин. - Илиан Антонов от гостите извежда Николай Петров по дясното крило в половината на ЦСКА. Петров пробива, навлиза в наказателното поле на армейците и се сблъсква с Карлос, който чисто му отнема топката

40-а мин. - - ЖК за 5.Цветомир Цонков от гостите

41-а мин. - пореден ГОЛ за ЦСКА! 4:0! Брито извежда Лима сам срещу вратаря Стефанов, който елегантно е прехвърлен от бразилеца за удоволствие на публиката

42-а мин. - Николай Петров от Светкавица от границата на наказателното поле отправя свиреп диагонален удар по посока на вратата на ЦСКА. Топката минава покрай плонжа на Ивайло Иванов и почти облизва лявата греда

44-а мин. - Янев закача крака на защитник на Светкавица и пада в наказателното поле, но съдията Георгиев му прави знак да стане и не отсъжда дузпа

44-а мин. - 5:0!!! Брито бележи последния гол за първото полувреме. Веднага след подновяването на играта, бе даден края на първата част

Край на полувремето

Начало на второто полувреме. В отбора на ЦСКА има две смени - на мястото на 29.Ибрахима Гай и 9.Агналдо Перейра влизат 13.Йордан Върбанов и 21.Макдоналд Мукаси

В отбора на гостите са извършени седем смени: излизат Стефанов, Пемперски, Стоянов, Йончев, Милев, Антонов, Петров, на техните места влизат Димов, Арабов, Дамянов, Тодоров, Марков, Димитров и Гигов

49-а мин. - Янев опитва да отбележи от пряк свободен удар, но праща топката в аут

51-а мин. - Велизар Димитров излиза сам срещу вратаря на гостите, но си повежда топката твърде силно и влезлият в началото на полувремето Димов лови

52-а мин. - тройна смяна в ЦСКА: излизат 5.Тодор Янчев, 8.Велизар Димитров и 14.Светослав Петров. На тяхно място в игра влизат 17.Борислав Караматев, 11.Стойчо Младенов и 16.Румен Трифонов, като за последните двама това е дебют на стадион Българска армия

53-а мин. - Карлос отправя силен удар с глава след корнер, но за съжаление топката излиза в аут

53-а мин. - нова смяна за гостите: на мястото на Венков в игра влиза Атанасов

57-а мин. - Мартин Димитров от Светкавица получава топката в половината на ЦСКА, вижда излезлия напред Ивайло Иванов и го опитва прехвърлящ удар. Топката тупва зад вратаря на ЦСКА, след което кацва върху напречната греда и излиза в аут

62-а мин. - нова тройна смяна в отбора на ЦСКА: на мястото на 25.Жоао Карлос, 6.Александър Томаш и 3.Фабио Лима влизат 19.Иван Павлов, 4.Маркос Чарас и 27.Ангел Йошев. За Йошев това също е дебют на Българска армия

65-а мин. - девета смяна в армейците - на мястото на 7.Христо Янев влиза 18.Герасим Заков

66-а мин. - Младенов с лекота преминава двама защитници на гостите, след което подава към Брито, но той се засуетява и топката му е избита

69-а мин. - поредна смяна за ЦСКА - 28.Петър Николов влиза на мястото на 20.Жоао Паоло Брито. Малко след това се извършва и последна единадесета смяна за армейците - 1.Ивайло Иванов е заменен от Христо Бахтарлиев. За Николов и Бахтарлиев това също е дебют на Българска армия

71-а мин. - след центриране на Иван Павлов топката срещна ръката на Георги Дамянов в наказателното поле, но съдията не отсъжда дузпа

73-а мин. - Румен Трифонов напредва с топката и от дъгата на наказателното поле на гостите отправя силен удар. Топката обаче излиза в аут

75-а мин. - Младенов пуска пас към Павлов между краката на охраняващия го защитник, но Павлов не успява да усети посоката на подаването и се разминава с топката

76-а мин. - нова проява на младите армейци - Николов елиминира пазача си по дясното крило, центрира и спечелва корнер за ЦСКА

77-а мин. - Спас Гигов с озовава очи в очи с Христо Бахтарлиев, но младият вратар на армейците се намесва отлично и прибира топката пред краката на нападателя

78-а мин. - Младенов демонстрира отлична техника пред наказателното поле на Светкавица, след което обаче отправя неточен удар, излязъл в аут

80-а мин. - Йошев се намесва сигурно при една от контраатаките на гостите и отнема топката на Мартин Димитров

82-а мин. - 6:0!!! С ювелирно центриране Иван Павлов слага топката на главата на Петър Николов и юношата не пропуска да се разпише във вратата на гостите от Търговище

85-а мин. - 6:1. Мартин Димитров е оставен да пробие по лявото крило и с бомбен удар от около два-три метра не оставя шанс на Бахтарлиев и отбелязва почетен гол за Светкавица

89-а мин. - Николов извежда Младенов в наказателното поле на Светкавица, той от движение се опитва да отбележи, но вратарят Димов избива с крак