В 6-та минута спестен жълт картон за Виячки за нарушение срещу Мазику.

В 12-та минута далечен и слаб удар на Узунов в ръцете на Бусато.

В 14-та минута нов спестен картон за Йомов за фаул отзад срещу Мазику.

В 16-та минута силен удар на Соу високо над вратата.

В 18-та минута слаб удар на Тиаго встрани от вратата.

В 23-та минута страхотен удар на Занев от пряк свободен, но Георгиев добре избива в корнер, след неговото изпълнение разбъркване и Евандро с опит за задна ножица.

В 26-та минута претенции за жълт картон за Албентоса срещу Кирилов, пресилени.

В 27-та минута изстрел на Антов в аут.

В 29-та минута далечен удар от дистанция на Шоколаров, Бусато акробатично лови.

В 36-та минута далечен удар на Пинто, Георгиев избива в корнер с трудности, в същата минута спестен жълт картон за Галин Иванов за груб фаул отзад срещу Турицов.

В 39-та минута Евандро отправя силен удар и след рикошет топката каца на напречната греда, след ъгловия удар Соу с удар с глава в аут.

В 46-та минута жълт картон за Занев за протести за поредния измислен фаул даден на Славия.

В 49-та минута опасен удар с глава в аут на Йомов след пас на Узунов.

В 52-та минута Тиаго извежда добре Соу, той е изпреварен от Попадийн, веднага след това Евандро преодолява брилянтно защитник и търси Соу пред голлинията, Гамаков с важно изчистване.

В 56-та минута блокиран шут на Антов след разбъркване от корнер.

В 58-та минута Пинто извежда Соломон-Отабор, той със зверски шут – блокиран от защитник, след което и Пинто пробва удар – пак избит.

В 59-та минута Попадийн чисти пред Евандро след пас на втора греда.

В 64-та минута след разбъркване след ъглов удар опит за задна ножица на Албентоса.

В 65-та минута жълт картон за Карабельов за грубо спъване срещу Евандро и жълт картон за Гамаков за протести.

В 66-та минута след центриране на Занев от пряк свободен, Соу се извисява и отклонява с глава под плонжа на Георгиев, който докосва, но не спира топката за 1:0 за ЦСКА.

В 72-та минута груба грешка на Карабельов, който извежда Соу, той стреля, но Георгиев с прекрасна проява избива в ъглов удар.

В 73-та минута от него разбъркване в наказателното поле, опит за игра с глава на Евандро, Антов е блокиран при последвалия удар.

В 75-та минута жълт картон за Албентоса за протести след поредния подарък на съдията свирил несъществуващ фаул срещу Иванов.

В 76-та минута след бърза контраатака Малинов с удар от наказателното поле в аут.

В 78-та минута страхотно извеждане на Соу от Антов, който го оставя в стрелкова позиция, Виячки използва подценяването на нападателя и избива, в същата минута самостоятелен пробив и диагонален удар в аут на Евандро.

В 81-та минута нова атака на червените, Соу с удар от границата на наказателното поле в аут на сантиметри, в същата минута прекрасна атака е спряна със засада на Тиаго, такава няма със сигурност.

В 82-та минута удар на Кери от дъгата на наказателното поле в аут.

В 84-та минута удар на Кирилов в ръцете на Бусато, след което невероятен пропуск на Соу сам срещу вратаря се засуети и защитник избива.

В 86-та минута Шоколаров с пас към Иванов в наказателното поле, той стреля с глава, Бусато избива.

В 87-та минута жълт картон за Шоколаров за груб фаул срещу Жеферсон, след което Шоколаров изритва без топка падналия бразилец, след което и обижда съдията и отива под душовете с червен картон.

В 90-та минута многоходова атака и опит за извеждащ пас на Соу към Кери, изпреварен е от защитник.

В 91-та минута Кирилов се разминава с топката в пелантерията.

В 92-та минута удар на Стоев от дистанция попада в страничния стълб след отлична намеса на Бусато.

В 94-та минута слаб удар с глава на Чунчуков, Бусато лови, след което е спестен жълт картон на Чунчуков за блъскане в гръб на Мазику без топка.

В 96-та минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.