• 76мин

33. Галин Иванов (Славия) асистенция - Людовик Соарес

• 82мин

27. Лазар Туфегджич (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

Минути преди започването на мача в групата за мача отпада Марселино Кареасо заменен от Марк-Емилио Папазов.

В 3-та минута Шагоян с поредица от финтове и удар в ръцете на Кръстев.

В 4-та минута Фаетон с нахлуване и остър пас отдясно, Шопов се размина с удар на празна врата за сантиметри.

В 5-та минута Стоянов нахлува в наказателното поле между няколко защитника в червено, преди Вион с отличен шпагат му отнема топката.

В 7-та минута Назон овладява и чудесно извежда Фаетон сам срещу вратаря, бие силно, но Кръстев избива с крака.

В 10-та минута топката излиза в тъч от Дост, съдията дава хвърляне за белите?!

В 15-та минута Дончев със силен удар над вратата.

В 20-та минута Шопов е изведен, финтира и стреля, Бусато брилянтно парира - корнер.

В 29-та минута Генев се хвърля на земята в наказателното поле и си спечелва нарушение?!

В 31-та минута Шагоян с пас отляво, топката стига до Фаетон, той връща на Дончев, шут, но Мартинов блокира с тяло.

В 32-та минута пас отдясно на Томбак, Иванов и Бакеро се разминават с удар отблизо.

В 35-та минута Иванов овладява след грешка на Дончев, бие, но много над вратата.

В 37-та минута след поредица от карамболи, Линдсет овладява и с тупалка от границата на пеналтерията разтриса напречната греда.

В 39-та минута Шопов с изненадващ удар встрани от вратата.

В 42-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Бакеро.

В 44-та минута Иванов с шут от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 45-та минута Шопов отлично навлиза в наказателното поле и дава на Фаетон, който опитва ненужен финт и топката му е избита. В същата минута много неточен изстрел на Шагоян встрани от вратата.

В 48-та минута Минчев пробва извеждащ пас, но Иванов е далеч от топката.

В 49-та минута Кръстев чисти в тъч пред Назон след пас на Шагоян.

В 50-та минута центриране от корнер, Кордоба играе с глава, сериозни съмнения за игра с ръка на Томбак, но съдията замълчава?! В същата минута Шагоян с остър пас отляво, но Кръстев лови.

В 52-та минута Дост с удар встрани от вратата.

В 53-та минута Шагоян е изведен, надбягва защитата и дава пас, но Назон не успя да засече.

В 57-та минута Назон с извеждане към Фаетон, но вторият не успява да овладее добре, Керчев избива.

В 60-та минута жълт картон за Линдсет за задържане на Иванов.

В 64-та минута жълт картон за Шопов за нарушения срещу двама в бяло - Стоев и Минчев.

В 65-та минута жълт картон за Иванов за удар с лакът в лицето на Дончев.

В 67-та минута Асприля е изведен отдясно и финтира Керчев, след което защитник играе с ръка, но дузпа за ЦСКА няма?!

В 68-та минута Томбак е изведен след разминаване на Кох, след което бие, но в аут, останаха сериозни съмнения за засада.

В 74-та минута Хайнц с чудесен пас, Туфегджич бие с глава, Кръстев избива, сърбинът с добавка, по чудо топката не влиза, а вратарят я лови на голлинията.

В 75-та минута жълт картон за Турицов за задържане на Иванов.

В 76-та минута Соарес прави двойно с Кейта, след което прехвърля защитата и Иванов отблизо и сам срещу вратаря открива резултата - 0:1.

В 78-та минута Иванов се хвърля на земята пред Кордоба, съдията дава пряк свободен?!

В 79-та минута Бакеро с шут от пряк свободен, Бусато боксира.

В 81-та минута Стоев е изведен от Кейта, като преодолява вратаря, но Турицов притичва и избива топката. В същата минута Хайнц отново с пас отдясно, Туфегджич с глава вместо да бие връща назад.

В 82-та минута за трети път Хайнц с пас отдясно, за трети път с глава и с плонж Туфегджич заковава топката в мрежата за 1:1.

В 84-та минута тъч за армейците след рикошет, съдията пак го дава за белите?!

В 85-та минута Туфегджич на Хайнц, той търси Фаетон, но пасът му е блокиран.

В 86-та минута Санянг с отличен пас към Назон, Кръстев избива пред него.

В 88-та минута Назон е изведен, стреля, Кръстев трудно избива, но е свирена и засада, много спорно решение.

В 89-та минута с капитанската лента на белите е Мартинов.

В 90-та минута вместо картон за Минчев, който бави, съдията връща топката назад, забавяйки още повече?!

В 90+1-та минута Фаетон с пробив отдясно, Хайнц с прекрасен удар от воле, който излиза за малко в аут. В същата минута няма кой да даде жълт картон на бавещия цял мач Кръстев.

В 90+2-та минута Асприля отдясно на Назон, той поема, извърта се и бие извън вратата.

В 90+3-та минута най-накрая жълт картон за Кръстев за бавене на играта.

В 90+5-та минута жълт картон за Николов за бавене на играта.

В 90+6-та минута Славия вкарва всички свои дългогодишни прийоми за бавене на играта, което ги прави един от най-неприятните за гледане отбори в първенството.