• 28мин

10. Саша Симонович (Славия)

• 39мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

Начало - около 3500 зрители има по трибуните на стадион Българска армия в този облачен следобед. Отборът на Славия тръгва от центъра, ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

1' - 13.Никола Вуядинович се завръща в състава на ЦСКА след тежка контузия. Сърбинът излиза със специална маска на лицето

6' - играта е спокойна и се води предимно в центъра на терена

7' - Петре получава една топка на границата на наказателното поле отдясно. Румънецът пробва удар, но без проблеми за Йордан Господинов

12' - два последователни корнера изпълнява Петре. В крайна сметка Господинов лови

14' - първа, принудителна смяна в отбора на Славия. Излиза 11.Дениран Ортега, влиза 17.Мартин Керчев

15' Дузпа за ЦСКА! - груба грешка в защитата на Славия. Велизар се озовава сам срещу вратаря Господинов, който получава и ЖК

16' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Петре застава зад топката и среля в долния ляв ъгъл за 1:0

19' - започва да превалява лек дъжд, а терена става все по-хлъзгав

26' - топката се задържа предимно в центъра на терена, без опасности и пред двете врати

28' ЧК за Славия! - директен ЧК на 10.Саша Симонович за нарочен удар с лакът в лицето на Гърговор

34' - невероятен пропуск за ЦСКА. Йордан Тодоров пробива отдясно и центрира около точката на дузпата. След кратко разбъркване топката попада в краката на Велизар, който пробва техничен удар, но в аут

36' - далечен, фронтален удар на Гъргоров, но Господинов лови

38' - бърза атака с едно докосване, в комбинация между Удоджи, Велизар и Евгени Йорданов води до корнер отляво

39' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - Петре изпълнява корнера и центрира около точката на дузпата, където Тунчев засича с глава за 2:0

45' - една минута добавено време

45'+1' край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени и в двата отбора на почивката

49' - фаул за Славия отдясно. Топката е центрирана около точката на дузпата, където Петров лови

50' - невероятен пропуск за ЦСКА. При една контраатака Удоджи пробива отдясно, подава успоредно на голлинията, където двама играчи в червено се разминават с топката

50' - ЖК на 35.Йордан Петков за оспорване на съдийско решение

52' Греда за ЦСКА!- Тодоров центрира отдясно, Петре успява да играе с глава, но ударът му среща напречната греда, след което е изчистена от защитата

54' - ЖК на 21.Удоджи за симулация, на границите на наказателното поле на гостите отдясно

60' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 2.Ненад Настич

65' - невероятен пропуск за ЦСКА. Топката попада в краката на Петре, който на празна врата не успява да се разпише

65' - втора смяна в отбора на Славия. Излиза 99.Енцо Малинди, влиза 20.Орлин Орлинов

65' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 5.Тодор Янчев, влиза 28.Маркиньос

72' - ЖК на 6.Кирил Котев за нарушение в половината на ЦСКА

76' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 17.Зе Руи

77' - нов далечен изстрел на Гъргоров, но в аут

78' - трета, последна смяна в отбора на Славия. Излиза 7.Илия Илиев, влиза 18.Радослав Анев

80' - ЖК на 18.Радослав Анев за грубо нарушение срещу Маркиньос в центъра на терена

88' - след разбъркване топката попада в краката на Зе Руи отляво. Португалецът пробва удар, но кълбото излиза в аут

90' - три минути добавено време