• сл.кр.

18. Брадли Мазику (ЦСКА)

• сл.кр.

16. Кемело Нгуена (Славия)

Преди началото на мача специална фланелка с номер 100 бе дадена от Филип Филипов на Греъм Кери по повод изиграването на 100 мача за тима.

В 3-та минута прекрсано подаване на Варела от пряк свободен, Кайседо с глава под гредата, брилянтно спасяване на Вуцов в корнер.

В 4-та минута след рикошет в Мухар топката лети към вратата - Вуцов лови.

В 7-та минута изстрел на Соарес, рикошет и Евтимов хваща сигурно.

В 9-та минута Кирилов е изведен отляво, Лам не успява да засече подаването му и Тасев на празна врата открива резултата - 0:1.

В 12-та минута центриране отдясно, Гарсес с опит за удар - неточно. В същата минута Попадийн дава на Минчев, който с изстрел отдалеч прехвърля неподготвения Евтимов - 0:2.

В 15-та минута Вион нахлува отдясно и подава на Кайседо, който отблизо с глава вкарва топката, Вуцов я избива, втори удар на Кайседо във външната греда на вратата, съдията не дава сигурен гол - скандално съдийство.

В 21-та минута центриране на Мазику отляво, Йомов с глава в аут.

В 25-та минута Гарсес пробва удар, рикошет и ъглов удар.

В 27-та минута изстрел на Тасев встрани от вратата.

В 29-та минута центриране на Гарсес, Варела се разминава с удар.

В 31-та минута супер неточен удар на Варела от пряк свободен.

В 32-та минута Бакеро с опит за удар, Кох избива.

В 34-та минута жълт картон за Минчев за фаул срещу Вион.

В 38-та минута жълт картон за Загорчич за протести.

В 39-та минута жълт картон за Георги Петков за реплика.

В 40-та минута балонен изстрел на Тасев над вратата.

В 44-та минута директен изстрел на Минчев от корнер, Евтимов избива.

В 45-та минута бърза контра на армейците, Гарсес извежда Кайседо, той стреля в аут от позиция сам срещу Вуцов.

В 48-та минута красива хореография на армейските фенове.

В 50-та минута Кох с глава в краката на Йомов, след това удар на Юга е блокиран.

В 51-та минута нов удар с глава на Кох, след което странен фаул в полза на белите.

В 53-та минута Кери с пас от пряк свободен, Гарсес и Лам се разминават с голов удар.

В 55-та минута Кери с пас отляво, поредица от рикошети и Вуцов лови.

В 57-та минута пас отдясно на Вион, Кайседо не успява да спре добре топката в отлична позиция.

В 59-та минута шут на Гарсес над вратата.

В 61-та минута Юга извежда страхотно Кери, удар, рикошет и ъглов удар. От него Кайседо със слаб удар с глава.

В 63-та минута Гарсес с глава над вратата след корнер.

В 65-та минута Вион блокира шут на Кирилов.

В 67-та минута груба грешка на Евтимов, Бакеро пробва да го прехвърли - аут.

В 68-та минута Юга центрира в наказателното поле, Гарсес с глава в ръцете на Вуцов.

В 69-таминута Йомов отдясно с пас, Гарсес вместо удар с глава я спира с гърди и губи. В същата минута Нгуена с шут в ръцете на Евтимов.

В 70-та минута Йомов центрира, Вуцов с неразчетено излизане, но ударът на Кайседо с глава не стига до целта.

В 73-та минута Кирилов с остър удар в аут.

В 76-та минута шут на Добрев в аут.

В 77-та минута нов удар на Добрев, Евтимов избива.

В 79-та минута центриране от пряк свободен, посредствена игра с глава на Кох.

В 85-та минута центриране на Вион от корнер, Кох с глава неточно.

В 86-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Бакеро.

В 90-та минута центриране от корнер, Кох с глава, Мухар с рамо от един метър прави невъзможното и изкарва топката.

В 97-та минута Вилдсхут с пробив отляво и пас по голлинията, но защитник изпреварва Баи. В същата минута жълт картон за Юга за фаул срещу Добрев.

В 101-та минута жълт картон за Вуцов за бавене на играта.

В 103-та минута Кирилов с шут - блокиран.

В 105+1-та минута Вион с глава, защитник избива пред голлинията.

В 111-та минута Вион на Кери в отлична позиция, но той се разминава с удар, такъв отправя Вилдсхут в ръцете на Вуцов.

В 112-та минута пак удар на Кох от ъглов удар и пак в аут.

В 115-та минута Баи с финт и пас, Кайседо сам срещу вратаря не уцели топката.

В 116-та минута жълт картон за Кери. С капитанската лента е Виячки.

В 120+3-та минута Баи иска да играе с глава, Вуцов го отнася с ръце, играта е спряна, Баи е изкаран от терена.

В 120+5-та минута жълт картон за Бусато за реплика.