18. Ивайло Чочев (ЦСКА) асистенция - Григор Долапчиев

• 86мин

Напуснал без смяна

25. Ангел Грънчов (ЦСКА)

ЦСКА​ разгроми отбора на Любимец със 7:0. Омар Косоко, Емил Гъргоров, Венци Василев, Григор Долапчиев, Ивайло Чочев и Антон Карачанаков на два пъти бяха точни за изразителния успех.

Червените застрашиха вратата на  още в 5-та минута, когато Чочев изведе перфектно Косоко, който стреля неточно. Минута по-късно обаче нов хубав пас намери Косоко. Той преодоля двама бранители и стреля точно, за да открие резултата. В 14-та минута Карачанаков получи добър пас от Гъргоров зад защитата на гостите. Спря си елегантно топката и с премерен удар направи 2:0. Последва центриране на Гъргоров в наказателното поле на Любимец, където Марто Петров стреля от движение, но топката мина покрай лявата греда. Марто бе замесен и в следващата опасност пред вратата на Рашков. Петров с техничен прехвърлящ удар нацели напречната греда, след което Косоко овладя кълбото и нанесе силен ударо, но топката прелетя над вратата. в 32-та минута Ивайло Чочев стреля почти от самата аут линия, топката се разходи по гол линията, но не влезе във вратата. Малко преди края на първото полувреме Неманя Милисавлевич направи добро включване в предни позиции и намери с подаване Гъргоров.  Бадема стреля, но защитник на съпреника блокира удара. Секунди по-късно обаче Гъргоров вече бе в прегръдките на своите съотобрници, след като с мощна тупалка направи преднината на ЦСКА класическа.

На полувремето в игра се появиха Григор Долапчиев и дебютантът Петър Витанов. Те замениха Емил Гъргоров и Мартин Петров. В 51-та минута Венци Василев напредна по десния фланг и центрира в наказателното поле, където Сакелариу игра с ръка. Реферът обаче не отсъди дузпа. Минута след това Карачанаков центрора от ъглов удар, Василев скочи на първа греда и с глава прати топката в далечния ъгъл. Топката срещна дясната греда и се оплете в мрежата. В следващата атака падна нов гол. Комбинация между Пепи Витанов и Карачанаков изведе последния на стрелкова позиция и Карата вкара по земя. Пак Карачанаков имаше шанс да отбележи в 60-та минута, но ударът му бе неточен. В 61-та минута Карата даде пас по конец на оставения непокрит Долапчиев, който също записа името си сред голмайсторите. В 67-ата минута Ивайло Чочев с техничен удар по тревата матира вратаря на гостите за седми път. Гостите нацелиха гредата чрез Вълчнов в 75-та минута, но така и не стигнаха до попадение.