22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Георги Йомов

• 82мин

24. Лазар Марин (ФК 1948)

В 5-та минута Гущеров е изведен от Топузов, Бусато с мъка се справя и лови.

В 9-та минута след центриране от пряк свободен Пиргов с опит за удар, топката се удря в ръката на Камбуров - фаул.

В 13-та минута Антов чудесно извежда Соу, той пробва да даде на Йомов, Пиргов го затваря.

В 16-та минута Юга с удар от дистанция, рикошет в Санкаре и аут.

В 18-та минута Синклер извежда Йомов, той с пета подава на Соу, гамбиецът овладява, мами Наумов и вкарва за 1:0.

В 19-та минута неточен удар отдалеч на Тиаго.

В 21-та минута жълт картон за Занев за фаул срещу Иванов и двете неща доста пресилени.

В 24-та минута спестен жълт картон за Шопов за фаул отзад срещу Санкаре.

В 29-та минута нов спестен жълт картон за Иванов за фаул срещу Тиаго.

В 31-та минута спряна е атака на армейците отляво чрез Йомов със засада, нова грешка на съдиите.

В 33-та минута жълт картон за Бастунов за нарушение срещу Юга.

В 37-та минута опит на Марин за извеждащо подаване, Бусато сигурно лови.

В 38-та минута чудесно центриране от корнер на Тиаго, Матай прави по-трудното и с глава бие встрани на вратата.

В 40-та минута жълт картон за Йомов за фаул срещу Минков, изключително спорно.

В 45+1-та минута Антов отнема топка и подава на Соу, прекрасно подаване към Йомов и той сам срещу вратаря бие неточно в аут.

В 48-та минута удар на Соу встрани от вратата.

В 50-та минута удар на Санкаре от границата на наказателното поле в ръцете на Наумов.

В 59-та минута Соу извежда страхотно Йомов, който вкарва във вратата на Наумов, но е поел топката с ръка - нарушение.

В 67-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Иванов.

В 71-та минута опит за извеждащо подаване, но Бусато пак хваща сигурно.

В 72-та минута центриране на Тиаго от пряк свободен, Антов с удар с глава в ръцете на Наумов.

В 74-та минута контра на червенобелите и Тиаго е изведен, Наумов излиза и чисти преди него.

В 75-та минута Антов със спорно връщане към Бусато, Камбуров пробва да отнеме, но Бусато изчиства. В същата минута бърза атака на червените, Соу към Йомов, той към Санкаре, който закъснява с малко да довкара.

В 78-та минута удар на Камбуров от пряк свободен, Бусато боксира.

В 80-та минута жълт картон за Санкаре за бавно излизане.

В 82-та минута скоростна атака на армейците и пас на Йомов към Тиаго, Марин пробва да изчисти топката, но я вкарва в собствената си врата за 2:0.

В 90-та минута Александров с опит за подаване, което прехвърля и вратата.

В 90+2-та минута спестен жълт картон за Минков за грубо влизане срещу Ахмедов.

В 90+3-та минута опит за удар блокиран от червените, после Марин с балонен шут над вратата.