• 64мин

99. Нджонго Присо (ЦСКА) асистенция - Сержиньо

• 87мин

45. Григор Долапчиев (ЦСКА) асистенция - Нджонго Присо

ЦСКА​ продължава напред в турнира з „Купа България” след разгромна победа с 5:0 срещу Чавдар (Етрополе).  Въпреки комфортната преднина от два гола, която си бяха осигурили в първия мач, армейците излязоха максимално концентрирани в реванша и вкараха пет безответни гола на своя съперник. Анисе откри в 16-ата минута, Тасио се разписа на два пъти в 39-ата и 50-ата минута, а Присо и Долапчиев оформиха крайния резултат.

В 5-ата минута Иван Бандаловски направи включване по дясното крило и центрира в наказателното поле на Чавдар, където Мишо Венков стреля от въздуха, но право в тялото на вратаря. Отново Венков застраши вратата на гостите, но след удара му с глава топката премина над вратата. В 16-ата минута чудесна контраатака на ЦСКА бе завършена с голов удар на Анисе, Мадагаскарецът бе изведен от Сержиньо сам срещу вратаря, Митев закъсня с излизането, а Анисе го прехвърли с техничен удар. В 26-ата минута опасен удар на Сержиньо премина на сантиметри от десния страничен стълб на вратата. В 28-ата минута поредно добро включване на Бандаловски завърши с остро центриране към Тасио, но в последния момент бранител в бяло пресече паса. Две минути по-късно Тошко Янчев опита с прехвърлящ пас да изведе Лукас Саша зад отбраната на Чавдар, но Митев следеше ситуацията и хвана топката. В 38-ата минута гостите изпуснаха своя златен шанс за гол. Пламен Крачуно изпусна Ботев, той озовал се сам срещу Томас Черни стреля право в краката на вратаря и не отбеляза. В ответната атака Нджонго Присо се освободи от опеката на бранител на Чавдар, навлезе в наказателното поле и пусна пас по конец към непокрития Тасио, който не сгреши и опъна мрежата за 2:0. В 43-ата минута Янчев стреля неточно от добра позиция и прати топката в аут.

Втората част започна ударно за нашите, като те вкараха трети гол в 50-ата минута. Много груба грешка на Митев и бранител в бяло позволиха на бразилският таран Тасио да се озове на празна врата и да вкара своя втори гол. В 54-ата минута юношата Васил Попов замени Иван Бандаловски на десния фланг на защитата. Минута по-късно Иванов получи жълт картон след груб фаул срещу Лукас Саша. Последва двойна смяна в състава на Чавдар, като Стоилков и Василев замениха Димитров и Илиев. В 62-ата минута друг юноша на клуба стъпи на терена. Григор Долапчиев замени Тасио. В 64-ата минута Нджонго Присо бе изведен перфектно с пета от Сержиньо сам срещу Митев. камерунецът елиминира вратаря с финт и прати топката във вратата. В 68-ата минута бе направен и последната промяна в нашия състава. Станко Йовчев замени Анисе. В 74-ата минута Присо излезе на добра позиция в наказателното поле, но вместо да комбинира с Долапчиев за засуети и топката му бе отнета. В 77-ата минута Васил Попов потърси с хубав пас Долапчиев, но нападателят не успя да засече. В 88-ата минута Григор Долапчиев отбеляза своя първи гол с червената фланелка. Станко Йовчев намери с хубав пас младата надежда, Долапчиев напредна и прецизен удар направи 5:0.