• 63мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

Начало: домакините започват играта от центъра и нападат надясно

На стадион „Българска армия“ има около 3000 зрители.

5' - първа опасност към нашата врата: 7.Тодор Симов е изведен в удобна позиция в наказателното поле, но Хмарук е по-бърз и улавя топката

8' - Христо Янев получава топка в наказателното поле, опитва се веднага да стреля, но противников играч избива

12' - Беноа Кое получава топката пред наказателното поле и добре извежда Евгени Йорданов, който веднага центрира в наказателното поле, но за съжаление там няма кой да посрещне

15' - Христо Янев е фаулиран вляво пред наказателното поле, изпълнява много остро, ударът му облизва горната греда на вратата

17' - Йордан Тодоров центрира остро в наказателното поле към точката на дузпата, там посреща Евгени Йорданов и стреля силно с глава, но встрани от вратата

21' - Тиаго Силва центрира добре по лявото крило в наказателното поле, там Евгени Йорданов поема до близката греда, като е с гръб към вратата, обръща се и стреля, но ударът му е спасен от Петров

29' - последните 5 минути преминават в равностойна игра, но без голови положения пред двете врати

31' - в опит за контраатака, Христо Янев е фаулиран грубо в половината на армейците. Съдията отсъжда авантаж, Беноа Кое напредва бързо по дясното крило и центрира далече в наказателното поле, там посреща Тодор Янчев, но не успява да стреля правилно

35' - поредна центрирана топка отляво към наказателното поле до Йордан Тодоров, който играе с глава, но топката отива в аут

36' - една грешно върната топка към Петров, който е на границата на наказателното поле, е открадната от Йордан Тодоров, но в последния миг вратарят успява да му я избие в тъч

40' - поредица от разбърквания и центрирания пред вратата на гостите. При последното, Петров избива топката, тя попада у Йордан Тодоров, който шутира, но ударът му е неточен

42' - отново неконцентрирано действие при армейците, Йордан Тодоров навлиза в наказателното поле, но при пускането към Евгени Йорданов, последният не е на мястото си

45' - три минути добавено време

45+1' - Линдпере прави хубав пас в наказателното поле почти в точката на дузпата, там Евгени Йорданов с плонж бие, топката облизва гредата

45+3' - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - две смени при армейците: на мястото на 17.Йоел Линдпере и 19.Евгени Йорданов на терена са 24.Костадин Хазуров и 10.Амиран Муджири

46' - най-чист пропуск у армейците: чудесно извеждане от Христо Янев изправя Костадин Хазуров точно пред вратаря, но той стреля необяснимо леко в ръцете му

48' - Христо Янев стреля от пряк свободен удар, вратарят на Черно море Ивайло Петров избива в ъглов удар

51' - повторение на предната ситуация, Янев остро центрира на близкия ъгъл, вратарят избива в корнер. След корнера на Янев, Гай бие, но отново неточно

53' - след отсъден фаул за червените, Янев центрира остро и в борбата за топка Радослав Забавник се сблъсква с противников играч лошо, оказва им се медицинска помощ извън терена за няколко минути

58' - поредното протакане от Черно море, отново сблъсък на играчи и варненци лежат с минути по терена и бавят играта

59' - Янев пуска по лявото крило добре към Тиаго Силва, той центрира отлично към нахлулия Забавник - той обаче удря слабо с коляно и вратарят лови

61' - Дузпа за ЦСКА след изключително силен удар с лакът към Забавник! 15.Владимир Какашвили, който фаулира грубо Забавник, получава ЖК

63' - ГОООЛ за ЦСКА от дузпа на Христо Янев! Със зверски шут Янев разстрелва вратата на гостите!

65' - принудителна трета смяна при червените: 2.Радослав Забавник е заменен от 3.Йордан Върбанов. Забавник е откаран с линейка към 'Пирогов' след контузията

69' - първа смяна при гостите: на мястото на 29.Константин Дарсания влиза 28.Николай Станков

74' - Тиаго Силва центрира по лявото крило, там посреща Тодоров, който подава добре към Беноа Кое, Кое стреля точно, но вратарят с ефектен плонж избива в корнер. След корнера следва разбъркване, като 19.Димитър Георгиев лежи на терена и е изнесен с носилката

76' - втора смяна при гостите: контузеният Димитър Георгиев е заменен от 17.Марко Илич

83' - трета, последна смяна при варненци: на мястото на 21.Кънчо Кънчев влиза 16.Иван Георгиев

88' - мачът се доиграва в центъра на терена без усилия и в двата тима, като липсват положения

90' - невероятен пропуск в отбраната на армейците едва не коства изравнително попадение... 7.Тодор Симов е оставен сам срещу Хмарук и за радост стреля точно в тялото на нашия вратар

90' - 2 минути добавено време

90+2' - край на мача