Турнир: „А“ футболна група 2008/09 (12-и кръг)

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

• 72мин

31. Мирослав Манолов (Черно море)

Край на мача.

90′ Смяна в отбора на Черно море. Излиза Йордан Юруков. На негово място Радослав Бачев.

90′ Три минути продължение на редовното време.

89′ Смяна в отбора на гостите. На мястото на Мирослав Манолов влиза в игра Адриан Ферандес.

86′ Удоджи е изведен в чиста позиция, но Илчев е по-бърз.

82′ Жълт картон за Тодор Янчев.

79′ Гунлаугсон с глава от близко разстояние стреля в аут.

75′ Жълт картон за Танко Дяков за бавене на играта.

72′ Смяна в отбора на ЦСКА. Напуска здравко Лазаров. На негово място Гунлаугсон.

72′ Гол за Черно море.Мирослав Манолов бележи с глава.

70′ Смяна в отбора на Черно море. Излиза Михаил Лазаров. На негово място Станислав Стоянов.

67′ Беконо хваща топката с ръце извън наказателното поле и получава жълт картон.

66′ Гол за ЦСКА!!!!!!! Тодор Янчев открива резултата с удар от около 15-ина метра.

65′ Йордан Юруков извършва нарушение срещу Здравко Лазаров и получава жълт картон.

64′ Здравко Лазаров изпълни ъглов удар и Морозс с глава прати топката в десния страничен стълб на Илчев.

61′ Смяна в отбора на ЦСКА. Излиза Виданов, на негово място Удоджи.

57′ Йордан Тодоров пробва да изненада Карамфил Илчев, но стреля право в неговите ръце.

55′ Рискова намеса на Беконо. Йордан Юруков стреля над напречната греда.

53′ Възможност за Тодор янчев, но отново защитата на Черно море изчисти топката.

49′ Играта напуска Кирил Котев на негово място влиза Александър Бранеков.

47′ Здравко Лазаров центрира към Йордан Тодоров, който отправя слаб удар с глава.

46′ Начало на второто полувреме.

44′ Жълт картон за Алекс за оспорване на съдийско решение.

42′ Кирил Котев с глава стреля в старни от вратата на Черно море.

40′ В последните минути играта се накъса и преобладават нарушенията.

32′ Здравко Лазаров центрира от корнер, но последователно Виданов и Тошев се разминават с топката.

27′ два последователни удара на Маркиньос можеше да доведат до откриване на резултата. Първият се отби от тялото на Мартин Тошев,а вторият се отби от дясната странична греда. При добавката Здарвко Лазаров стреля право във вратяря Илчев.

23′ Разбъркване в наказателното поле на Черно море след центриране на Павел Виданов, но 20. Михаил Лазаров е най-съобразителен и чисти в корнер. След неговото изпълнение Павел Виданов пробва акробатичен удар, но топката мина над напречната греда.

20′ Маркиньос стреля от границата на наказателното поле над напречната греда.

18′ Машадо извежда Мартин Тошев в добра позиция, но защитник на гостите му избива топката.

16′ Маркиньос е фаулиран на границата на наказателното поле, отляво на нападението на ЦСКА. Той центрира към Карамфил Илчев, но защитник чисти топката в ъглов удар.

14′ Двойно подаване между Мартин Тошев и Здравко Лазаров, но последният си повежда дълго топката и тя става притежание на гостите.

7′ Юношата на ЦСКА Мирослав Манолов уцели дясната странична греда на Беконо след колективна грешка в нашата защита.

4′ Йордан Тодоров центрира отдясно към Мартин Тошев, който с глава стреля встрани от вратата.

2′ Йордан Тодоров е изпреварен в последния момент от Карамфил Илчев.

1′ Начало на мача. ЦСКА ще напада надясно от централната трибуна.