• 77мин

28. Влатко Дробаров (Черно море) асистенция - Исмаил Иса

Преди мача Вион получава признание за изиграните 100 мача с червената фланелка.

Във 2-та минута продължителна атака на армейците завършва с удар на Вион в аут.

В 9-та минута след грешка на моряците, Фаетон нахлува, но е спрян с шпагат от Дробаров.

В 10-та минута Вион от корнер с пас, Хайнц от воле над вратата.

В 11-та минута брутално влизане на Дробаров срещу Назон, няма фаул според съдията?!

В 14-та минута Назон с глава дава назад, Хайнц с глава слабо в ръцете на Дюлгеров.

В 15-та минута Линдсет се бори с Панайотов и отнема, подава на Фаетон, който извежда прекрасно Назон, който прехвърля технично Дюлгерив за 1:0.

В 17-та минута Сула отдясно на Панайотов, който с глава праща в ръцете на Бусато.

В 20-та минута Фернандес с удар отдалеч в аут.

В 31-та минута центриране на Фернандес от корнер, Атанасов с глава, Бусато избива.

В 35-та минута жълт картон за Петров за нарушение срещу Машадо.

В 37-та минута удар на Фернандес в стената от пряк свободен.

В 39-та минута Фернандес подава, Сула с лош удар, но има и засада.

В 40-та минута Василев дава на Машадо, той бие, но Бусато страхотно спасява и после избива.

В 44-та минута Сула с изстрел покрай вратата.

В 45+2-та минута Сула с финт и удар, но далеч в аут.

В 49-та минута Фаетон на Назон, той бие встрани от вратата, но има и засада.

В 50-та минута Фернандес със силен удар встрани от вратата.

В 51-та минута жълт картон за Фернандес за нарушение срещу Фаетон.

В 54-та минута шут на Хайнц е блокиран.

В 55-та минута жълт картон за Гарсия за фаул срещу Вион.

В 60-та минута Панайотов бие над вратата.

В 61-та минута Пашеко с рейд между няколко и бие опасно близко до гредата в аут.

В 64-та минута след грешка при изнасяне Машадо бие, но Бусато избива.

В 66-та минута Шагоян е изведен красиво от Хайнц, напредва и финтира, бие, но някакси падналия вече Дюлгеров избива.

В 67-та минута спестен втори жълт и червен картон за Гарсия за фаул срещу Хайнц?! Вместо това е даден жълт картон за Юга за реплика.

В 69-та минута Фаетон с глава е близо до голов удар след пас на Назон, но от малък ъгъл бие назад.

В 71-та минута с капитанската лента за гостите е Атанасов.

В 74-та минута Фаетон извежда Назон, който отправя удар, с крак Дюлгеров избива, Шагоян с добавка, Дробаров от голлинията избива.

В 75-та минута Юга с глава праща топката в страничния стълб, Петров с добавка, но Дюлгеров лови.

В 77-та минута след центриране от корнер на Фернандес, Иса с глава зад Санянг дава на Дробаров, който също с глава изравнява отблизо - 1:1.

В 82-та минута жълт картон за Санянг за нарушение срещу Машадо.

В 83-та минута Машадо с неточен шут в аут.

В 86-та минута игра с ръка на Попов, но няма кой да я свири?!

В 88-та минута Илиев с удар в ръцете на Бусато.

В 89-та минута основателни претенции на червените за игра с ръка в пеналта, съдията и ВАР мълчат, Назон прави опит за удар.

В 90+1-та минута Естрада с удар с глава над вратата. В същата минута жълт картон за Дюлгеров за бавене.

В 90+2-та минута Юга е фаулиран, но Чинков дава такъв на гостите?!

В 90+4-та минута Фернандес с опит за удар - блокиран.