• 62мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

• 79мин

Начало на срещата. ЦСКА бие център. Около 1500 зрители присъстват на стадион Българска армия

2-а мин. - атака на Христо Янев отляво завършва с центриране в наказателното поле, където Евгени Йорданов стреля с глава, но ударът му не попада в очертанията на вратата

3-а мин. - извеждащо подаване на Гай към Тодоров по дясното крило. Тодоров центрира по земя и Гъргоров засича топката, но ударът му е много неточен и попада встрани от целта

5-а мин. - Янев пробива отляво, шутира от ъгъла на наказателното поле по диагонала към далечната греда, но топката излиза в аут

11-а мин. - опит за извеждащо подаване на Гъргоров към Янев, но топката е твърде силна и напуска очертанията на терена

13-а мин. - центриране от пряк свободен удар на Янев отляво. Гай скача с атрактивен плонж, но се разминава с топката

17-а мин. - топката попада в Диян Генчев, който шутира от около 25 метра, но твърде слабо и неточно

20-а мин. - Гъргоров нахлува в половината на съперника и е спънат пред дъгата на наказателното поле. Потърпевшият сам изпълнява прекия свободен удар, но топката среща стената

23-а мин. - много красива атака на ЦСКА. Брито отправя дълъг пас към левия фланг, където Янев стреля от волле и топката минава на сантиметри от страничния стълб

26-а мин. - Брито нахлува в наказателното поле на гостите, финтира защитник и шутира. Топката се отбива в крак на защитник на Черно море, после среща гредата и излиза в аут

27-а мин. - ЖК за 14.Светослав Петров за нарушение срещу противнмков играч

28-а мин. - ЖК за 9.Румен Шанкулов от Черно море за разкарване на топката

31-а мин. - Емил Тодоров от гостите овладява топката по левия фланг, опитва центриране но Данчо Тодоров чисти в корнер. След изпълнението му опасност не последва

36-а мин. - центриране на Янев от корнер към далечната греда. Брито е оставен непокрит и стреля с глава, но от няколко метра не улучва вратата

40-а мин. - удар на Янев от пряк свободен удар от около 27-28 метра фронатално срещу Стойчев минава на сантиметри покрай денися страничен стълб

44-а мин. - Янев е фаулиран точно пред дъгата на накзателното поле. Много точен удар на Янев от прекия свободен удар, но вратарят Колев с мъка избива в корнер

45-а мин. - центриране на Янев от дясното крило, Жоао Карлос е непокрит в наказателнмото поле, стреля, но в аут

45+1 мин. - ЖК за 18.Костадинов за нарушение срещу играч на ЦСКА

45+2 мин. - Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

47-а мин. - Емил Гъргоров е фаулиран на метър пред дъгата на наказателното поле

48-а мин. - много силен шут на Янев. Топката се удря в стената. Състезател на Черно море пада на земята, държейки се за главата, след което е изнесен с носилка

51-а мин. - ЖК за 2.Бачков за бавене на играта

53-а мин. - капитанът на гостите Мирчев е изведен на отлична позиция срещу Колев, шутира силно и точно, но армейският вратар избива в корнер

56-а мин. - червените изпълняват корнер, топката е избита напред, където Светослав Петров я засича и отправя топовен удар, но за жалост на няколко метра покрай десния страничен стълб

60-а мин. - центриране от корнер към далечната греда. Янев овладява топката и шутира, но защитник на гостие чисти в корнер

61-а мин. - смяна за Черно море: 23.Левант Шавгулидзе влиза, 5.Миша Милошевич излиза

62-а мин. - ГООООЛ!!! Уникален гол на ГЪРГОРОВ! Пас по въздуха на Янчев, Гъргоров е на границата на наказателното поле, овладява топката, извърта се и от въздуха шутира по диагонала, а Красимир Колев е безпомощен

65-а мин. - Данчо Тодоров е изведен отдясно в наказателното поле на Черно море, шутира по диагонала, но топката излиза в аут

67-а мин. - първа смяна за ЦСКА: 20. Жоао Паоло Брито излиза, Керчев влиза. Преди да напусне терена Брито получава ЖК, тъй като твърде бавно напуска терена

72-а мин. - извеждащо подаване на Керчев към Янев, но топката е твърде дълга и вратарят на гостите изпреварва червения нападател

73-а мин. - смяна за Черно море: 10.Константин Мирчев излиза, 16.Иван Георгиев влиза

76-а мин. - втора смяна за ЦСКА: 7.Христо Янев излиза, 77.Алтин Хаджи влиза

77-а мин. - ЖК за 16.Иван Георгиев от Черно море за нарушение

79-а мин. - ДУЗПА за ЦСКА!! Хаджи центрира отляво и топката спира в ръката на 23.Шавгулидзе. Състезателят на гостите получава и ЖК

79-а мин. - ГОЛ за ЦСКА!! Емил Гъргоров отлично реализира дузпата!

83-а мин. - Евгени Йорданов е изведен сам срещу вратаря, опитва да излъже стража на варненци, но без успех и топката е избита от краката на армейския нападател

84-а мин. - последна смяна за ЦСКА: 29.Ибрахима Гай излиза под аплодисментите на почитателите си, а 3.Йордан Върбанов влиза в игра

87-а мин. - Евгени Йорданов пробива отдясно, нахлува в наказателното поле и шутира, но вратарят на гостите лови

90-а мин. - две минути продължение

90+1 мин. - ЖК за 4.Владимир Какашвили за грубо нарушение срещу Йорданов. Нападателят на червените е изнесен на носилка

90+2 мин. - край на мача. ПОБЕДА за ЦСКА!!!