Червен картон

15. Александър Др Александров (Черно море)

• 67мин

28. Маркиньош (ЦСКА)

ЦСКА​ се класира на полуфинал в турнира за Купата на България. Армейците победиха тима на Черно море с 2:0. Точни за нашите бяха Спас Делев в 34-а минута, а през второто полувреме се разписа Маркиньос  в 67-а минута. Червените надиграха категоричн своя съперник и заслужено се поздравиха с успеха.

Още в самото начало на срещата Спас Делев стреля от границата на наказателното поле, но Пиргов спаси. В 7-а минута Тошко Янчев опита удар от дистанция, но топката мина над вратата. Армейците владееха инициативата и атакуваха непрестанно съперника, който се бе затворил в собствената половина.  Тонев, Маркиньос и Делев опитаха да изненадат Пиргов, но стравът отрази изстрелите.  При една атака отдясно Тонев центрира остро в наказателното поле, там Делев овладя и нанесе удар веднага, но вратаря спаси.В 34-а минута след чудесна комбинация мезду Тодор Янчев и Спас Делев, които размениха поредица от подавания топката попадна в Делев, който от близо откри резултата. В 44-а минута след центриране от ъглов удар Спас Делев стреля с глава, но право в ръцете на Пиргов.

В 51-а минута Сашо Тонев стреля опасно, но ударът му мина близо до вратата. В 60-а минута гостите останаха с човек по-малко след невъздържана проява на Александър Александров, който преди това имаше жълт картон и съответно бе изгонен. Три минути по-късно след центриране от ъглов удар Костадин Стоянов прати топката в десния страничен стълб и след това тя попадна в ръцете на Пиргов. В 67-а минута Маркиньос се озова сам срещу вратаря и хладнокръвно направи 2:0. През втората част в игра се появиха Емил Гъргоров, Станко Йовчев и Четин Садула, които замениха  Маркиньос, Спас Делев и Грегъри Нелсън.