23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

• 81мин

20. Жоау Паулу Бриту (ЦСКА)

19:00 - начало на мача. Черноморец бие център. 8000 публика

1-а мин. - грешка в защитата на ЦСКА позволи на Станев да излезе сам срещу вратаря Колев. Нападателят на гостите обаче би право в Стоян

1-а мин. - отговорът на ЦСКА - Брито центрира отдясно и Шакири с глава насочи топката в очертанията на вратата на гостите. Попов с аткрактивен скок я изби в корнер

6-а мин. - удар с глава на Войнов минава встрани от вратата на ЦСКА

9-а мин. - Шакири центрира отляво, Кюмюрджиев изпревари Агналдо в наказателното поле и в стремежа си да изчисти замалко не си отбеляза автогол

13-а мин. - след мощен удар на Шакири от около 18 метра топката разтресе горната греда зад Попов, тупна пред голлинията според съдията и в крайна сметка бе изчистена в корнер. В последвалото меле след ъгловия удар топката отново се отби в гредата на Черноморец и пак излезе в корнер

14-а мин. - 0-1 - голмайстор Петър Станев. При една котраатака на гостите той бе изведен сам срещу Колев и откри резултата

15-а мин. - прекрасно воле на Агналдо изпраща топката в аут на сантиметри над вратата на гостите

21-а мин. - силен удар на Петров излиза в аут над гредата на Черноморец

23-а мин. - Шакири нахлува отляво в наказателното поле на гостите, центрира по земя, но Попов лови

24-а мин. - Петър Колев се озова на голова позиция, не успя да запази равновесие и ударът му излезе в аут

25-а мин. - Деянов опитва да отбележи от разстояние, но стреля неточно

28-а мин. - след изпълнение на корнер, Карлос овладява топката, стреля без забавяне, но отново в аут

33-а мин. - топката за трети път среща гредата зад Попов. Шакири изпълни пряк свободен удар, Гъргоров с едно докосване насочи топката зад стража на Черноморец, но за трети път гредата предотврати гол за ЦСКА

На стадиона заваля лек дъждец

36-а мин. - Гъргоров излъга двама в наказателното поле, би силно по земя, Попов обаче самоотвержено изби топката с крак

2 мин продължение

Начало на втора част: смени в отбора на ЦСКА - в игра Антонов и Гай на мястото на Павлов и Карлос

47-а мин. - удар с глава на Агналдо излиза в аут

48-а мин. - игра с ръка на Петър Колев. Страничният рефер сигнализира на главния, но той не регистрира нарушението

49-а мин. - поредната греда в актива на ЦСКА - Шакири я нацели след фаул

53-а мин. - опит за финт пред наказателното поле на Агналдо, в последния момент нападателят загуби равновесие и падна

54-а мин. - Йорданов бе на косъм от отбелязването на втори гол във вратата на ЦСКА. Ударът му профуча на сантиметри покрай лявата греда на Колев

59-а мин. - Шакири получи брилянтен пас в наказателното поле, завъртя се около оста си и стреля - пак в аут

59-а мин. - жълт картон за Войнов

59-а мин. - Галин Иванов изпълни фаула, но и неговият удар излезе в аут

62-а мин. - смяна за ЦСКА - Мукаси влиза на мястото на Деянов

63-а мин. - 1:1 голмайстор Агналдо! Агналдо отбеляза първия си гол за ЦСКА с глава след изпълнение на ъглов удар

65-а мин. - удар от около 27 метра на Шакири излиза в аут

68-а мин. - Мукаси центрира и Брито с глава бие точно във вратата, но и попов е на мястото си

69-а мин. - 2:1 за ЦСКА след гол на Мукаси!!! Мукаси открадна топката от разсеяната защита на гостите, откъсна се сам срещу вратаря и провря топката под плонжа му 2:1!

73-а мин. - 3:1 за ЦСКА - Емил Гъргоров!!!! Бадема навлезе в наказателното поле, излъга двама защитници и отбеляза третия гол

74-а мин. - смяна в отбора на гостите - на мястото на Войнов в игра Калоянов

77-а мин. - смяна за Черноморец - излиза Раев, на негово място в игра Кирилов

80-а мин. - удар на Брито от далечно разстояние е спасен с мъка от Попов

81-а мин. - 4:1 УНИКАЛЕН гол на Брито!!!!! Той нахлу в наказателното поле на гостите, и от много малък ъгъл изстреля снаряд с левия крак в противоположния ъгъл на вратата на Попов. Голът му напомни попадението на Велизар Димитров в Минск

82-а мин. - смяна за Черноморец - в игра Лалов, на мястото на Колев

87-а мин. - жълт картон за Светльо Петров

3 минути продължение