• 84мин

9. Цветелин Чунчуков (Черно море)

• 90+6мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Кирил Десподов

ЦСКА​ победи Черно море с 1:0 с гол в 6-та минута на добавеното време на мача. Попадението вкара нападателят Фернандо Каранга, след като получи подаване от Кирил Десподов.

Това е седми пореден успех за тима, който продължава да бъде лидер в Първа професионална лига с 22 точки.

В 11-та минута ЦСКА трябваше да получи дузпа за спъване на Станислав Манолев от вратаря на домакините Евгени Боровик, но съдията не отсъди наказателен удар. 5 минути преди края на полувремето Станислав Манолев се разписа, но попадението беше отменено заради несъществуваща засада на Тиаго Родригес, който му асистира.

В началото на втората част играта беше спряна за 6 минути заради затруднена видимост, причинена от невероятната хореография на феновете на ЦСКА. На "Тича" присъстваха повече от 3000 червени привърженици, а над 2000 фенове не бяха допуснати на стадиона поради липса на свободни места.

И втори гол на ЦСКА беше отменен заради засада - Каранга се разписа, но този път засадата беше отсъдена правилно. В 84-та минута Черно море остана с човек по-малко, след като Цветелин Чунчуков получи втори жълт и респективно червен картон за нарушение срещу Божидар Чорбаджийски.

Реферът Стефан Апостолов даде 9 минути добавено време на срещата. ЦСКА не спираше да атакува и да опитва да отбележи гол. Фернандо Каранга вкара победното попадение в шестата минута на продължението и прати в екстаз Червена България.