• 51мин

20. Станислав Стоянов (Черно море)

• сл.кр.

Начало на мача: играта започват армейците. 1500 зрители на стадиона във Варна

През първите пет минути от мача няма удари към никоя от вратите, играта се води в центъра на терена, без положения, като малък превес имат домакините.

8-а мин. - след изпълнен фаул и последвал удар на играч от домакините, Генко Славов отбива топката и армейците подхващат контраатака. Муджири подава добре към Манолов, който стреля и топката минава покрай левия страничен стълб на вратата

11-а мин. - второ много чисто положение на младежите от ЦСКА: Антон Петров бие силен шут между двама защитници от наказателното поле, извежда Красен Вълков очи в очи срещу вратаря. Топката минава високо над напречната греда

13-а мин. - отменен гол за домакините, реализиран от Емил Тодоров заради отсъдена засада. Играчът получава ЖК за реплика срещу съдията

16-а мин. - ЖК на 26.Мирослав Манолов от ЦСКА

17-а мин. - гол за домакините на 8.Станислав Генчев. При една контраатака на Черно море, червените защитници не успяват да изчистят една топка, тя попада в Генчев, който по диагонала от 30 метра опитва да изненада нашия вратар и намира далечния ъгъл на вратата на Генко Славов

23-а мин. - ЖК и за 35.Ангел Йошев от армейците за ненужно грубо нарушение в центъра на терена

До 35-тата минута на мача играта се води предимно в половината на червените. Младите в нашия отбор обаче, въпреки неопитността си, чрез активни контраатаки, опитват да играят по-скоро красиво, отколкото да гонят резултат

40-та мин. - поредно много чисто положение на армейците пред вратата на варненци: след изпълнен тъч отдясно на нападението на армейците, Мирослав Манолов навлиза в наказателното поле, пуска технично към Красен Вълков, който стреля силно по земя, но в последния момент защитник на домакините избива

43-а мин. - ЖК за 28.Адриан Олегов за грубо нарушение в наказателното поле срещу нападател на Черно море

45-а мин. - две минути допълнително време отсъжда съдията

Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - една смяна в Черно море: на мястото на 13.Росен Емилов влиза 16.Иван Георгиев

47-а мин. - ЖК за 8.Станислав Генчев за игра с ръка

51-а мин. - 2:0 за Черно море. Голмайстор е капитанът на варненци 20.Станислав Стоянов, който след корнер, получи топката и от 7-8 миетра стреля по посока на вратата

54-а мин. - 16.Красен Вълков е изведен по дясното крило в удобна за стрелба позиция, но ударът завършва с корнер

58-а мин. - в огледална на горната ситуация, Вълков от волле праща страхотен удар и максимално затруднява вратаря на варненци

66-а мин. - втора смяна в Черно море: излиза 10.Деян Генчев, влиза 21.Румен Шанкулов

67-а мин. - първа смяна в състава на армейците: излиза 37.Борислав Караматев, влиза 2.Николай Николов

70-а мин. - при спряла игра, капитанът на варненци грубо изблъсква с ръце 27.Радослав Митревски, но реферът вместо директен червен картон на Стоянов, отсъжда безумно ЖК за симулация на нашия играч!

78-а мин. - последна смяна в Черно море: влиза 9.Станчев, излиза 27.Василев

В последните десет минути футбол на терена не се играе, като и двата отбора показват нервна и груба игра

81-а мин. - втора смяна в ЦСКА: на мястото на капитана 13.Константин Мирчев влиза в игра 9.Стоян Орманджиев, а капитанската лента поема Муджири

85-а мин. - последна смяна и в червения тим: излиза 11.Спас Йорданов, влиза 33.Борислав Борисов

Продължава сивата и безидейна игра без положения в средата на терена

90-та мин. - четири минути продължение

90+1 мин. - трети гол за домакините, втори път голмайстор е 8.Станислав Генчев

90+3 мин. - ЖК за 17.Мариян Германов от Черно море

90+4 мин. - край на мача