Денис Тодоров (Черноморец-Бс) асистенция - Крум Стоянов

• 75мин

Благой Пасков (ЦСКА II)

• 85мин

В мач от последния, 15-и, есенен кръг на първенството в дублиращата група „Черноморец-Бургас“ подчини ЦСКА с 3:1. Противниците излязоха на стадион „Лазур“ с юношески състави.

Първото полувреме премина равностойно и без голове. Всичко по-интересно се случи след почивката, когато домакините заиграха много по-активно. В 55-ата минута халфът на „акулите“ Цвятко Петков стреля с глава, а Петър Станев отби топката с ръка от голлинията. Последва червен картон за защитника на гостите и дузпа, която беше реализирана хладнокръвно от Крум Стоянов.

Само след шест минути Стоянов проби остро по левия фланг и центриране на крака на резервата Денис Тодоров, който удвои. „Червените“ върнаха интригата четвърт час преди края, когато Благой Пасков намали след разбъркване. Пет минути преди края Крум Стоянов окончателно се превърна в герой на мача с уникален гол със задна ножица.