• 90+5мин

21. Исник Алими (Шепши)

• 90+10мин

26. Марселино Кареасо (ЦСКА)

В 4-та минута изстрел на Щефънеску на сантиметри встрани от вратата. В същата минута Назон нахлува в пеналтерията и бие, рикошет и ъглов удар.

В 8-та минута удар на Фаетон в ръцете на Ницули.

В 10-та минута Кареасо стреля от границата на наказателното поле, но е блокиран.

В 11-та минута жълт картон за Думитреску за фаул срещу Турицов.

В 14-та минута жълт картон за Фаетон за протести.

В 17-та минута Щефънеску е изведен отдясно, навлиза в пеналта, финтира и след това се строполява на земята, съдията дава дузпа, такава със сигурност няма?!

В 18-та минута жълти картони за Назон и Щефънеску за сблъскване.

В 19-та минута зад топката застава Матей и бие долу вляво и въпреки намесата на Бусато открива резултата за 1:0.

В 21-та минута Санянг получава отдясно и бие, рикошет и топката е избита. В същата минута Кареасо стреля над вратата.

В 25-та минута Кох с удар с глава над вратата.

В 27-та минута Матей със слаб удар в ръцете на Бусато. В същата минута и Щефънеску стреля, Бусато лови спокойно.

В 30-та минута опасно подаване на Щефънеску отдясно, но за щастие няма кой да засече.

В 32-та минута защитник избива в ъглов удар, съдията дава аут?!

В 39-та минута Хайнц на Кареасо, той отлично се завърта и бие, но защитник в последния момент блокира.

В 43-та минута жълт картон за Махмутович за фаул срещу Матей.

В 45+3-та минута вместо да се играе Шафранко, който в рамките на 2 минути бе за 3 жълти картона, първо за фаул срещу Линдсет, после за удар с глава в главата на Кох, а след това седна вътре в терена, за да му бъде превързана главата?!

В 47-та минута изстрел отляво на Щефънеску от малък ъгъл, Бусато избива напред.

В 50-та минута центриране отляво, сериозни претенции за игра с ръка на защитник на домакините в наказателното поле, но съдията не дава дузпа?!

В 55-та минута Вион отляво отправя от воле удар-пас в ръцете на Ницули.

В 59-та минута Шафранко надиграва Кох и извежда Пъун, който бие, но Бусато с тяло избива.

В 61-та минута Фаетон със силен изстрел, но защитата блокира.

В 62-та минута жълт картон за Шафранко, най-накрая, за удар с лакът в лицето на Кох.

В 64-та минута жълт картон за Турицов за удар с ръка в лицето на Думитреску в абсолютно ненужна ситуация.

В 66-та минута Хайнц на Асприля, който финтира и бие, но е блокиран.

В 70-та минута удар отдалеч на Щефънеску в ръцете на Бусато. В същата минута Чоботариу отдясно с пас към Матей, който бие веднага, рикошет и топката стига до оставения сам Аганович, който отблизо вкарва за 2:0.

В 75-та минута Пъун с удар над вратата.

В 77-та минута отличен пас на Вион към Асприля, Ницули трудно избива.

В 78-та минута Рондон е изведен, съмнения за засада, но Махмутович спира и Бусато лови. В същата минута Шагоян е изведен отдясно, но Ницули скъсява и избива в корнер.

В 79-та минута Дончев с остър пас, Нинай избива в корнер пред Асприля.

В 80-та минута жълт картон за Шагоян за нарушение срещу Чоботариу.

В 84-та минута жълт картон за Шопов за фаул срещу Варга, който се откъсваше срещу Бусато.

В 86-та минута удар от пряк свободен в аут на Алими.

В 88-та минута Асприля е блокиран при пас в пеналта.

В 89-та минута изстрел на Рондон над вратата.

В 90-та след атака, в която отново нямаме решение в защита, Аганович получава от Жуниор, дава още по-добре на Варга, който разстрелва Бусато за 3:0.

В 90+2-та минута Рондон бие в аут след пас на Дамашкан.

В 90+3-та минута Думитреску получава отляво от Дамашкан и е съборен от Кох в пеналтерията - дузпа.

В 90+4-та минута жълт картон за Кареасо.

В 90+5-та минута зад топката застава Алими и с техничен слаб удар вдясно прави резултата 4:0.