• 70мин

22. Николай Цветков (ЦСКА)

• 87мин

• 90+1мин

ЦСКА победи с 8:1 Септември (София) и продължи с наказателната си акция във „В“ група.
Хеттрик за армейците записа Коце Хазуров (8, 50, 90), по два гола забиха Самир Аясс (17 и 55) и Николай Цветков (70-дузпа и 86), един добави Момчил Цветанов (1).

Срещата на стадион „Българска армия“ започна отлично за ЦСКА и „армейците“ вкараха още в 13-ата секунда, когато точен бе Момчил Цветанов.

До 17-та минута резултатът вече беше класически в полза на ЦСКА, а полувремето завърши с резултат 3:1, след като съдията отсъди дузпа в 45-та минута, а Николов беше точен за Септември.

Второто полувреме футболистите на Христо Янев изцяло доминираха на терена и отбелязаха още 5 гола и така срещата завърши с изразителното 8:1.