22. Али Соу (ЦСКА)

• 67мин

• 68мин

24. Илиас Хасани (Арда)

Във 2-та минута Жеферсон дава силен пас напред, Гаич с груба грешка пробва да върне на Караджов, но Соу овладява и след като финтира и вратаря вкарва за 1:0 за ЦСКА.

В 4-та минута претенции на Делев, че е настъпен от Албентоса в наказателното поле, нападателят преигра в ситуацията.

В 6-та минута зверско влизане на ядосания Делев срещу Гълъбов и жълт картон.

В 10-та минута атака на Арда чрез Сидоел, топката стига до Коконов, той стреля силно, Бусато с решителна намеса в корнер.

В 12-та минута нападение на Арда отдясно и центриране на Коконов, Георгиев вкарва, но е в явна засада.

В 14-та минута Хасани получава жълт картон за грубо влизане срещу Евандро.

В 16-та минута недаден фаул срещу Мазику на Лозев довежда до центриране на Лозев и Георгиев стреля с глава в аут встрани от вратата.

В 18-та минута загряващият Соломон-Отабор бе обиждан на расистка основа от публиката.

В 21-та минута жълт картон за Гълъбов за грубо нарушение срещу Кръстев.

В 22-та минута остро центриране, Бусато боксира.

В 23-та минута неточен и слаб удар на Ховсепян.

В 28-та минута далечен удар на Мартинов излиза в аут.

В 29-та минута красива атака на армейците и двойно подаване между Малинов и Евандро, топката обаче идва малко назад и Малинов изкарва в аут.

В 30-та минута Делев получава в наказателното поле от Сидоел, не овладява добре, а и Албентоса го притиска и само аут.

В 37-та минута атака отдясно и центриране, Бусато лови, при опит да центрира топката е фаулиран от Коконов, който получава жълт картон.

В 40-та минута жълт картон за Тиаго за нарушение срещу Сидоел.

В 42-та минута опасно центриране отляво за домакините, нападателите са далече от топката.

В 45-та минута ново центриране на Кръстев, Бусато хваща и изпуска топката, за да я закове с плонж след това.

В 47-та минута страхотен шанс за домакините, Лозев центрира отдясно, Коконов пропуска за Гаич, който стреля и удря страничната греда.

В 48-та минута червените отговарят със страховит шут на Соу, но много неточно.

В 50-та минута Бусато отново изпуска топката, но пак я хваща пред нападащия Делев.

В 53-та минута удар от дистанция на Ховсепян в аут.

В 54-та минута продължителна атака и центриране на Кръстев, Георгиев с удар над вратата.

В 56-та минута центриране на Соломон-Отабор, Соу се разминава при опит за игра с глава в малкото наказателно поле.

В 59-та минута удар отблизо на Ховсепян в ръцете на Бусато.

В 65-та минута жълт картон за човек от щаба на Арда.

В 67-та минута директен червен картон за удар без топка на Соу срещу Хасани - пресилено.

В 68-та минута втори жълт и червен картон за Хасани заради разправиите със Соу.

В 73-та минута атака отдясно, Георгиев бие топката в Албентоса и протестира за дузпа, справедливо получава жълт картон за протестите.

В 74-та минута от корнер центриране, Бусато с лоша намеса, топката прелита през наказателното поле.

В 76-та минута удар с глава на Георгиев в ръцете на Бусато.

В 77-та минута далечен и супер неточен удар на Занев над вратата.

В 79-та минута центриране от корнер, разбъркване, Бусато боксира.

В 81-та минута центриране на Кръстев и Христо с глава над вратата.

В 91-та минута балонен удар на Соломон-Отабор над вратата вместо да подаде на свободните Уот и Жеферсон.

В 93-та минута масирана атака на червените, Пинто дава на Соломон-Отабор, той му връща, слаб удар на португалеца и Караджов лови.

В 94-та минута Уот остава сам срещу вратаря, изведен от Малинов, но Караджов избива удара му с крак в корнер, след което при спряла игра избутва Уот на земята без затова да получи дори жълт картон.

В 95-та минута бърза контраатака на домакините трима на двама, пас и Георгиев вкарва, но е отсъдена правилна засада.