Дата: 16 декември 2021 г. 16:30 ч. – отложен от 1 август 2021 г.
Турнир: Първа професионална лига 2021/22 (2-ри кръг)

17. Иван Коконов (Арда) асистенция - Милен Желев

• 90+2мин

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Жеферсон Телес

Във 2-та минута шут на Жеферсон над вратата.

В 5-та минута страхотен шут на Кайседо след пас на Мухар и топката се удря в напречната греда, Баи също с удар - аут.

В 10-та минута Делев с удар от движение, Вион блокира - корнер.

В 11-та минута Кики е изведен отляво и пробва центриране, отново Вион спира - ъглов удар.

В 13-та минута Мазику е изведен от Жеферсон отляво и подава отлично на Баи - изстрел над вратата.

В 14-та минута Делев е изведен и се откъсва, Матей го блокира, но има и засада.

В 16-та минута жълт картон за Юруков за грубо влизане на Кайседо.

В 18-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Тилев.

В 20-та минута центриране отляво на Мазику и удар с глава на Баи, топката минава встрани от вратата.

В 22-та минута извеждане на Делев от Йорданов, има засада.

В 25-та минута Йомов получава от Кайседо в пеналта, шут в ръцете на Караджов. В същата минута Йомов е изведен, но Караджов лови пред него.

В 28-та минута Делев е изведен отлично в наказателното поле, успява да залъже защитник и Евтимов, Матей играе за топката, Делев пада, съдията дава засада на Делев.

В 30-та минута след дълго гледане на ВАР е отменена засадата, дадена дузпа и жълт картон за Матей - спорно решение и заради засадата и заради дадения фаул на Матей.

В 31-та минута зад топката застава Йорданов и стреля в средата на вратата за 1:0.

В 38-та минута пробив на Вион и остър пас, Петков вади в ъглов удар.

В 39-та минута Вион не играе добре, Делев на Ковачев, но има засада.

В 40-та минута удар на Йорданов от дистанция в ръцете на Евтимов.

В 41-та минута удар на Юруков е блокиран, нов шут на Ковачев, Мухар спира.

В 43-та минута шут на Юруков отдалеч, Евтимов избива в корнер.

В 45-та минута жълт картон за Кики за фаул срещу Вион.

В 45+1-та минута центриране от пряк свободен на Чатакович, Кайседо с глава в долния десен ъгъл възстановява равенството за 1:1.

В 45+3-та минута Баи дава на Мухар, изстрел и рикошет, Караджов вади в корнер.

В 46-та минута жълт картон за Зехиров за фаул срещу Баи.

В 51-та минута жълт картон за Мухар за нарушение срещу Петков.

В 54-та минута удар на Жеферсон встрани от вратата.

В 55-та минута жълт картон за Баи за фаул срещу Юруков. В същата минута груба грешка на Вион, който не успява да пресече подаване на Желев, Коконов овладява и напредва и от дистанция вкарва за 2:1.

В 61-та минута Жеферсон с пас от пряк свободен, Лам с глава встрани от вратата.

В 64-та минута шут на Вилдсхут, рикошет и ъглов удар.

В 68-та минута Делев е изведен от Руменов, бие покрай вратата.

В 70-та минута Руменов подава, Тилев с глава в аут. В същата минута Делев отляво дава на Руменов, който бие във външната страна на мрежата.

В 71-та минута жълт картон за Иванов за фаул срещу Вилдсхут.

В 72-та минута Вилдсхут с пробив в наказателното поле, изстрел - блокиран, нов шут на нидерландеца - топката се спира в Петков, трети изстрел на Мухар встрани от вратата.

В 77-та минута удар на Мухар, след рикошет на милиметри от гредата в корнер. В същата минута Жеферсон с пас от него, Кайседо с глава над вратата.

В 78-та минута спестен втори и респективно червен картон за Юруков за нарушение срещу Мазику.

В 79-та минута Баи с удар, блокиран и ъглов удар. В същата минута Делев подава на Тилев, който се разминава с удар от въздуха.

В 80-та минута жълт картон за Тилев за нарушение срещу Мазику.

В 82-та минута Коконов дава на Делев, силен удар встрани от вратата.

В 84-та минута Делев е изведен и бие над вратата, има и засада.

В 86-та минута шут на Вилдсхут в ръцете на Караджов.

В 90+1-та минута жълт картон за Желев за фаул срещу Вилдсхут.

В 90+2-та минута с капитанската лента е Петков. В същата минута центриране на Жеферсон от пряк свободен, Кайседо се извисява и вкарва с глава за 2:2.

В 90+4-та минута Мазику пробива в центъра, има шанс да изведе в голова ситуация Кръстев, но избира Кайседо, еквадорецът бие над вратата.

В 90+5-та минута жълт картон за Чарлз за реплика към страничния съдия.