• 50мин

Пламен Ненов (Беласица)

• 74мин

Ели Маркеш (ЦСКА II)

Беласица и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в първа среща от първенството при дублиращите отбори. Младата надежда Мартин Тошев откри за „червените” още в четвъртата минута, но домакините изравниха само осем по-късно. Куидо Ландзаат извърши нарушение срещу младежкия национал Даниел Дюлгеров в наказателното поле, а Карачоров реализира отсъдената дузпа.

Беласица поведе в резултата в началото на второто полувреме, когато Пламен Ненов се разписа от пряк свободен удар. Доскорошният футболист на Бела Ели Маркес донесе точката на ЦСКА с попадение в 74-та минута.

За ЦСКА от първия отбор играха още Зе Руи, Янко Сандански, Павел Виданов и още други футболисти, на които ще разчита Димитър Пенев през започналия сезон в А група. Затова резултатът срещу Беласица е още по-изненадващо, тъй като за петричани играха повече футболисти от старшата възраст на тима.