9. Дюкенс Назон (ЦСКА)

• 79мин

38. Константинос Балоянис (Ботев Пд) асистенция - Ивелин Попов

Във 2-та минута спестен жълт картон за Перера за фаул без топка срещу Кареасо?!

В 5-та минута ужасяващо влизане на Попов в краката на Турицов, съдията не дава закономерни фаул и жълт картон?!

В 10-та минута изстрел на Хайнц в ръцете на Ханкич.

В 11-та минута остро центриране на Минков, Кордоба избива не много добре и топката излиза в корнер.

В 14-та минута шут отдалеч на Фаетон, Ханкич лови.

В 19-та минута центриране на Вион се превръща в удар и излиза малко над вратата, но останаха сериозни съмнения за корнер, след докосване на Ханкич.

В 21-та минута Вион отляво извежда отлично Фаетон, който пробива добре и дава брилянтно назад, Линдсет с техничен удар в ъгъла открива резултата - 0:1.

В 24-та минута центриране от пряк свободен, Парера с недобра игра с глава, разбъркване, след което топката е отдалечена.

В 32-та минута Хайнц взема топка в пеналта и е съборен с ръце от Ханкич, съдията не дава дузпа?!

В 33-та минута ВАР гледа ситуацията и не отсъжда кристална дузпа, скандално?!

В 38-та минута Акере бие в ръцете на Бусато.

В 39-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Акере.

В 40-та минута слаб удар на Конте с глава след пряк свободен, Бусато хваща.

В 41-та минута блокиран удар на Фаетон. В същата минута Линдсет подава, Назон се разминава, Кареасо бие и удря гредата, след което Турицов вкарва топката след рикошет, но съдията дава засада. Жълт картон за Кареасо за протести.

В 42-та минута ВАР гледа ситуацията и потвърждава засадата.

В 45+4-та минута Конте и Фаетон получават жълти картони за сблъсък без топка.

В 49-та минута играта е спряна заради димки.

В 53-та минута играта е подновена.

В 54-та минута Кареасо играе с топката и е съборен, но фаулът е даден за домакините?!

В 55-та минута Акере е изведен от Попов и бие в аут.

В 58-та минута Фаетон е съборен от Карабельов пред наказателното поле, съдията пак замълча?!

В 59-та минута играта пак е спряна за димки.

В 64-та минута играта е подновена с корнер, Юга с глава бие, Бароан играе с ръка, след което е избита.

В 65-та минута ВАР разглежда за дузпа и вика съдията, за да види ситуацията.

В 66-та минута най-накрая дузпа за армейците.

В 67-та минута зад топката застава Назон и бие силно в левия ъгъл, Ханкич докосва, но няма как да спре топката да влезе във вратата за 0:2.

В 71-та минута спестен жълт картон за Карабельов за фаул срещу Линдсет.

В 72-та минута Фаетон е изведен и стреля, преодолява вратаря, но Конте избива пред голлинията, отсъдена е засада, каквато нямаше.

В 73-та минута Бароан е изведен и шутира силно в аут.

В 75-та минута Фаетон пробива отляво и подава отлично, Назон се разминава за малко с удар.

В 79-та минута Колев подава на Попов отляво, той извежда Балоянис, който сам срещу Бусато намалява резултата - 1:2.

В 81-та минута Конте със слаб удар след корнер, Юга чисти.

В 82-та минута техничен шут на Юга, но в ръцете на Ханкич. В същата минута жълт картон за Стоян Колев и Никон Ел Маестро за протести, след като са обстрелвани с предмети от домакинската публика.

В 84-та минута остро центриране отляво на Балоянис, Вион чисти в ъглов удар. В същата минута далечен, но слаб удар в ръцете на Бусато.

В 90+2-та минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.

В 90+5-та минута неточен опит за прехвърляне на Естрада - аут, жълт картон за Рабей за грубо влизане в краката му.

В 90+7-та минута Рабей бие, но е блокиран, В същата минута Колев бие от дистанция, Бусато хваща спокойно.

В 90+8-та минута Хайнц бие опасно близо до гредата в аут.

В 90+10-та минута жълт картон за Карабельов за задържане на Естрада.

В 90+12-та минута слаб удар на Рабей, топката е избита.

След края на мача Нестор Ел Маестро е улучен по главата с предмет хвърлен от публиката.