• 82мин

20. Матиаш Козак (Бохемианс 1905) асистенция - Матей Кадлец

В 3-та минута в чиста засада е Прекоп, съдията мълчи, Кордоба го спира уверено.

В 4-та минута остро центриране на Коваржик, разбъркване, Матай избива.

В 6-та минута центриране от корнер, Ад. Кадлец вкарва във вратата след разбъркване, но има нарушение срещу Евтимов.

В 9-та минута Хайнц с хубав изстрел от дистанция, Райхл избива. В същата минута Фаетон с отличен пас към Назон зад защитата, който финтира вратаря и вкарва за 0:1.

В 12-та минута нападение отдясно и пас в наказателното поле, Матай отдалечава.

В 13-та минута Назон отнема на Вондра и се втурва сам срещу вратаря, финт, но този път Райхл избива топката.

В 16-та минута Матоушек с финт отляво и пас, но там Прекоп е далеч под топката.

В 18-та минута Фаетон на Хайнц, той към Назон, но защитник го изпреварва.

В 25-та минута въпреки явно нарушение срещу армеец, следват 2 поредни удара на Кржапка - блокиран и Коваржик над вратата.

В 26-та минута Прекоп нахлува и прави пас, Кордоба овладява отлично.

В 30-та минута пас отдясно, изчистване на защитник и Евтимов лови.

В 36-та минута Турицов с хубав пас към Назон, той не успява да отправи удар с глава, има и засада.

В 38-та минута страхотна атака на червенобелите, Матай извежда Турицов отдясно, пас към Назон и изстрел на сантиметри в аут. В същата минута Матай с грешка, Матоушек отнема и бие встрани от вратата.

В 45-та минута Скаршем пробва да изведен Назон, Райхл хваща.

В 48-та минута удар с глава на Козак над вратата на червените.

В 49-та минута Кареасо получава от Евтимов и е фаулиран в гръб от Прекоп, който след това вкарва, но разбира се е отсъдено нарушение.

В 52-та минута Фаетон получава далечен пас от Матей, напредва и матира вратаря за 0:2.

В 53-та минута фрапантен пропуск на Назон, остана сам срещу Райхл, пробва да го прехвърли, но топката излиза в аут.

В 56-та минута Линдсет напредва и пробва да прехвърли вратаря - неуспешно.

В 57-та минута Скаршем на Хайнц, който бие малко до гредата в аут.

В 59-та минута с капитанската лента на армейците е Хайнц.

В 60-та минута Прекоп стреля встрани от вратата.

В 62-та минута с капитанската лента за кенгурата е Йендржишек.

В 68-та минута грешка на Вион при изчистване, Мужик бие, Бусато вади в ъглов удар.

В 74-та минута Козак получава в пеналтерията и стреля силно, рикошет и корнер.

В 81-та минута Ристовски е изведен сам срещу Бусато, но Кордоба му отнема брилянтно.

В 82-та минута Хуф подава на Козак, който с удар в ъгъла намалява резултата - 1:2.

В 86-та минута Шопов отляво нахлува и подава на Скаршем, който спира на гърди и бие, но вратарят избива.

В 89-та минута изстрел от пряк свободен на чехите, Бусато избива. В същата минута Асприля е изведен сам срещу вратаря, но си повежда силно и Райхл лови.