• 49мин

9. Фред Бенсон (Валвейк)

• 82мин

8. Мартин Тошев (ЦСКА) асистенция - Александър Тонев

Шампионът ЦСКА завърши 1:1 с холандския Валвийк в последната си контрола на холандска земя. Футболистите на Валвийк откриха с гол на Бенсън в 49-ата минута. За ЦСКА изравни младата надежда Мартин Тошев в 82-ата минута.

Нашите футболисти имаха предимство през първото полувреме, но не стигнаха до нищо по-сериозно. Играчите на Димитър Пенев имаха няколко възможности за гол, но не успяха да преодолеят холандския вратар.

Второто полувреме започна лошо за ЦСКА. Нападателят на Валвийк Бенсън се възползва от груба грешка в защитата на армейците и откри резултата. Той наказа неразбирателство между Иван Иванов и Куидо Ландзаат и с шут отблизо изпрати топката в мрежата на Венци Велинов. Димитър Пенев направи много смени в състава си, но липсата на шанс попречи на ЦСКА да изравни. Топката срещна два пъти гредите на холандската врата. Зе Руи и защитник на Валвийк пратиха топката в гредите на мрежата пазена от Цвартод.

Все пак Мартин Тошев отбеляза, след като засече центриране на Маркиньос. Малко след това Тошев отново прати топката в мрежата, но попадението бе отменено.

В края на мача се разрази меле в което се включиха почти всички играчи на ЦСКА. Съдията прецени да не вдига червени картони, тъй като до края оставаше една минута.