Стефан Гинчев

• 54мин

14. Станислав Костов (ЦСКА)

90+3′ Край на мача.

90′ Три минути добавено време.

90′ Шанс за ЦСКА! Галчев центриракъм Томас, който стреля с глава и топката минава на сантиметри от левия страничен стълб на вратата.

88′ Решителна намеса на Трифонов, който изби топката в последния момент от краката на Ашимов.

87′ Хадда заменя Карачанаков.

83′ Минков получава жълт картон.

82′ Минков заменя Хикмет.

80′ Страхотен пробив на Трифонов от ляво и добро центриране към Карачанаков, който е изпреварен от Ашимов.

72′ Жълт картон за Наков.

71′ Чипев заменя Тафраджийски.

71′ Техничен удар на Паун, от тялото на Наков топката излиза в корнер.

68′ Нарушение на Ашимов срещу Мораеш и пряк свободен удар за ЦСКА. Галчев стреля слабо по земята и право в ръцете на Митев.

62′ Първа смяна в ЦСКА. Томас заменя Костов.

61′ Фалцов удар на Паун от дъгата, топката минава встрани от вратата.

60′ Жълт картон за симулация на Паун.

59′ Смяна във Видима. Колев заменя Кожухаров.

58′ Разбъркване във вратарското поле на Видима, при което вратарят на ф=домакините е най-съобразителен и лови.

54′ ГООООООООООООЛ! СТАНИСЛАВ КОСТОВ БЕЛЕЖИ С ГЛАВА СЛЕД КАТО МОРАЕШ СТРЕЛЯ, ВРАТАРЯТ ИЗБИ, НО НА ТОЧНОТО МЯСТО БЕ КОСТОВ!

46′ Шанс за ЦСКА! Костов пусна към Мораеш ,който стреля, но вратарят спаси, последва добавка с глава, но над вратата.

46′ Начало на второто полувреме.

45′ Край на първата част.

44′ Многоходова атака за армейците, която завършва с тежък удар на Галчев от границата на наказателното поле. Топката минава покрай гредата.

44′ Една минута добавено време.

37′ Паун получава пс в предни позиции, но мвесто да комбинира с Мораеш реши да играе сам и спечели само ъглов удар за ЦСКА.

35′ Крачунов стреля с глава след подаване на Галчев, топката излиза в аут.

34′ Добър удар на Паун, топката се отбива в тяло на бранител и за маллко не влиза във вратата.

31′ Слаб удар на Иванов, Мболи лови безпроблемно.

23′ Бандаловски с триково подаване към Паун по десния фланг на атаката, румънецът центрира добре, но бранител на домакините чисти с глава.

19′ Принудителна смяна за ЦСКА. Адемар получи контузия след сблъцък с Иванов и на негово място влиза Румен Трифонов.

19′ В 19-ата минута в подкпрепа на Стилиян Петров целият стадион в Севлиево аплодира капитана на националния ни отбор и скандира името му!

14′ Удар от дистанция на Караанаков, топката минава над вратата.

11′ Добра атака за ЦСКА, при която Мораеш и Костов комбинираха добре, но в крайан сметка корнер за червените.

9′ Адемар се подхлъзна и остави топката да стигне до Русев, който стреля мигновено, но неточно.

3′ След грешка в червената отбрана можеше да стане опасно пред Мболи, но вратарят внимава и лови топката.