21. Николай Цветков (Видима)

• 77мин

3. Самет Ашимов (Видима)

• 90+5мин

Отборите на Видима-Раковски и ЦСКА не успяха да се победят и завършиха при резултат 2:2. На стадиона в Севлиево армейците на два пъти повеждаха в резултата, но така и не успяха да се поздравят с победата в този мач, който бе от третия кръг на родната ни футболна група.

Армейците започнаха вихрено двубоя още в 5-а минута откриха резултата. Руи Мигел нахлу в наказателното поле на Видима, отправи изстрел и кълбото срещна тялото на бранител на домакините. При добавката обаче Спас Делев от воле опъна мрежата на врата . Само две минути по-късно Маркиньос бе изведен сам срещу вратаря, но бразилецът си поведе прекалено дълго топката и Илиев изчисти. В 20-а минута Апостол Попов се сблъска лошо с футболист на Видима-Раковски и остана да лежи на терена. Няколко минути по-късно той бе заменен принудително от Марко Еспозито. Контузията на Попов е тежка, защото той е извадил своето рамо. След грешка в защитния вал на армейците, играч на домакините навлезе в наказателното поле и младия Мартин Дечев го фаулира. Главният рефер отсъди нарушението и санкционира с жълт картон бранителя на ЦСКА. Зад топката застана юношата на армейците Герасим Зазков и изравни резултата. Вратарят Караджов усети ъгъл, в който ще бие Заков, но изстрела бе прецизен и влезе във вратата. В 38-а минута капитанът Тошко Янчев получи пас в наказателното поле на Видима, стреля, но шутът му от 5-6 метра мина над напречната греда. В 42-а минута Спас Делев овладя топката в наказателното поле на домакините, последва поредица от финтове и хитър пас към нахлуващия Маркиньос. Бразилецът стреля от движение и отново изведе армейците напред в резултата.

През втората част армейците също бяха по-дейния отбор на терена. В 48-а минута Делев подаде добър пас към границата на наказателното поле, където Тошко Янчев нанесе удар от движение, но топката мина покрай вратата. В 53-а минута Маркиньос се отскубна от защитата на Видима, навлезе в наказателното поле, но там се засуети и Бранеков го догони и му отне топката. В 67-а минута червените получиха правото да изпълнят пряк свободен в близост до вратата на Илиев. Футболистите на ЦСКА изпълниха заучено положението и Делев стреля изненадващо, но стражът на домакините спаси със сетни усилия. В 77-а минута след груба грешка в защита на Виданов, Ашимов се оказа непокрит на границата на вратарското поле и изравни резултата. До края на мача армейците опитаха да стигнат до победен гол, но така и не съумяха да отбележат.