• 44мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА) асистенция - Артим Шакири

21. Макдоналд Муканси (ЦСКА) асистенция - Артим Шакири

17:00 - начало на мача

3-а мин. - ГОЛ!!!! 1:0 за ЦСКА !!!. Жоао Карлос с първи гол за армейците! Артим Шакири центрира от фаул близо до ъгловото флагче, отляво на вратата на домакините, топката достигна до Карлос при далечната греда, който с глава откри резултата

4-а мин. - след триково изпълнение от фаул, Шакири отправя 25-метров топовен изстрел към вратата, уловен с мъка от вратаря на домакините

8-а мин. - Мукаси се откъсна сам срещу вратаря по лявото крило, но защитник от домакините се намеси с решителен шпагат, миг преди нападателят да нанесе удар

11-а мин. - Шакири остро центрира отново от фаул, но топката е уловена от вратаря на Добруджа. В следващата минута атака на армейците е спряна със съмнителна засада

14-а мин. - 2:0 за ЦСКА !!!! След продължителна атака на армейците, Велизар Димитров успя да надбяга двама бранители по лявото крило, центрира към Брито, който фронтално от границата на наказателното поле отправи техничен удар по земя, с мъка избит от вратаря на домакините, топката попадна в защитник на Добруджа, който не успя да я изчисти и позволи на Мукаси да овладее топката и с добавка да удвои резултата

17-а мин. - след сблъсък между Велизар Димитров и Кискинов, нашият футболист е изнесен от терена на носилка. Малко по-късно Велизар се завръща на терена

18-а мин. - Мукаси се измъкна на удобна за стрелба позиция, но топката се спира в една локва на границата на вратарското наказателно поле и това му попречва да отправи силен удар. Наводненият терен на стадиона в Добрич силно затруднява играта и на двата отбора

22-а мин. - Футболист на Добруджа отправи първия точен удар в очертанията на нашата врата. Той дойде от пряк свободен удар на около 30 метра от Колев и беше слаб, така че не създаде никакви трудности на Колев

25-а мин. - 3:0 за ЦСКА !!!! Голмайстор Велизар Димитров. При светкавична атака на армейците, трима футболисти в червено срещу само един защитник на Добруджа се устремяват към вратата на Добруджа, Велизар Димитров остава сам срещу вратаря и от близко разстояние за трети път вкарва топката в мрежата на домакините

28-а мин. - смяна за домакините: 10. Андрей Андреев влиза в игра на мястото на 18.Далибор Йованович

37-а мин. - при първата по-сериозна атака на Добруджа, Людмил Киров успя да отправи опасен удар към нашата врата от границата на наказателното поле, Стоян Колев обаче се намеси подобаващо и отрази топката

38-а мин. - силен удар от около 18 метра на Светослав Петров минава на сантиметри над напречната греда

40-а мин. - Георги Антонов попада в пресата на Димитров и Киров от домакините, след което остава да лежи на терена и е изнесен на носилка

41-а мин. - бомбен удар на Шакири е избит в корнер от вратаря на Добруджа Н.Киров. Благодарение на него отборът на домакините засега съумява да избегне по-голям разгром

44-а мин. - 4:0 за ЦСКА и втори гол на Велизар Димитров !!!! Брито прави добър пробив в наказателното поле, отправя удар покрай вратаря на Добруджа, топката среща гредата, попада в Шакири, който от аутлинията центрира обратно в наказателното поле. Там топката е овладяна от Велизар Димитров, който с удар по земя за пореден път опъва мрежата на домакините

45-а мин. - много опасен удар на Георгиев от пряк свободен удар е избит от Колев в корнер. Миг преди края на полувремето се получава първото разбъркване пред вратата на армейците, но домакините не съумяват да се възползват от ситуацията и отново Колев предотвратява опасността за нашата врата

Начало на второ полувреме. Няма смени в двата отбора. Нашите футболисти използваха почивката за да сменят мокрите фланелки с нови

На трибуните на стадион „Дружба“ се намират националният селекционер Пламен Марков, старши-треньорът на Черно море Велислав Вуцов и съгледвачът от Блекбърн Тери Деракот

50-а мин. - силен удар на Шакири от пряк свободен удар от около 25 метра среща напречната греда над вратаря на домакините

55-а мин. - наглед безобидно центриране бе за миг подценено от Стоян Колев, който изпусна топката, тя попада в краката на нападател на Добруджа, който отправя шут, но този път стражът ни е безпогрешен

60-а мин. - Шакири излиза в удобна позиция по лявото крило, отправя силен диагонален удар, който минава на сантиметри встрани от целта

65-а мин. - 5:0 за ЦСКА!!! Втори гол за Мукаси !! Артим Шакири проби безпроблемно в наказателното поле на домакините, пусна топката успоредно на голлинията и за Мукаси на далечната греда не оставаше нищо друго освен да бутне топката във вратата на Добруджа.

66-а мин. - първа смяна в отбора на ЦСКА. В игра влиза 23. Емил Гъргоров, а излиза голмайсторът Мукаси

69-а мин. - Георги Антонов получава първия жълт картон за мача

69-а мин. - двойна смяна в Добруджа. Излизат 11. Г.Кичуков и 19. Ат.Георгиев, а на тяхно място влизат съответно 7. Г.Здравков и 9. Н.Филипов. С тази смяна треньорът на Добруджа изчерпа правото си на смени

72-а мин. - втора смяна в нашия отбор. Играта напуска 14. Светослав Петров, а на негово място влиза 4. Маркос Чарас

76-а мин. - Гъргоров излиза сам срещу вратаря след самостоятелен пробив, но ударът му се спира в локва и е спасен от вратаря

77-а мин. - последна смяна и в отбора на ЦСКА. В игра влиза 27. Петър Златинов, а терена напуска капитанът ни Георги Антонов, който предава лентата на Тодор Янчев

78-а мин. - току-що влезлият Златинов можеше да отбележи след като при пробив по дясното крило получава пас от Брито, но ударът му е избит от голлинията от защитник на Добруджа

82-а мин. - ЖК за 20. Ант.Димитров за груб фаул срещу Шакири

83-а мин. - след последвалия пряк свободен удар, топката попада в Шакири, който от границата на вратарското поле праща топката в аут с неудобния му десен крак.

85-а мин. - слаб удар с глава на Колев от домакините безпроблемно е уловен от Колев

89-а мин. - много силен удар от волле от около 30 м на Златинов с мъка е отбит от вратаря на Добруджа в ъглов удар

90-а мин. - 4 минути продължение

Агитката на армейците скандира името на вратаря ни Колев, който пети пореден мач опазва вратата ни суха

90+2 - 10. Андреев от домакините отправя много опасен удар към нашата врата, минал на сантиметри от дясната греда на Колев.