Милан Коприваров
    90′+1′
  • 48мин

27. Седрик Бардон (Левски Сф)

Начало - около 10000 зрители присъстват на националния стадион Васил Левски. ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме. Армейците тръгват от центъра

5' - играта е равностойна, с лек териториален превес за Левски

6' - Петре отляво, центрира в наказателното поле на домакините, но защитниците успяват да изчистят. Топката отново е центрирана в наказателното поле към Тунчев, който е изпреварен от Лусио Вагнер

13' - играта се води предимно в центъра на терена

15' - Петре получава хубав пас отдясно и пробва веднага центриране в наказтелното поле, но топката е изчистена от защитата

17' - Велизар овладява в центъра на терена и тръгва мощно по лявото крило, но на границите на наказателното поле топката му е отнета

22' - първи удар към една от двете врати. Станислав Ангелов пресича пас в защита на Тиаго Силва и пробва удар от движение на границите на наказателнотото поле. Ударът е слаб и в аут

24' Греда за ЦСКА - 31.Мирослав Манолов пробива през центъра, но е блъснат отзад от Боримиров. Съдията пуска авантаж и Трика пробва удар от движение, на около двадесет и пет метра фронтално на Петков. Топката среща горната греда на вратата на сините и излиза в аут

28' - Александър Тунчев и Гонзо се сблъскват вдясно на наказателното поле на ЦСКА. Отсъден е фаул за Левски, а зад топката застава Телкийски, който пробва техничен удар, но вратарят на ЦСКА успява да избие в корнер отляво на своята врата

34' - първи ЖК в мача. Получава го 27.Седрик Бардон за задържане на фланелката на Тиаго Силва в пловината на ЦСКА

35' - ЖК на 5.Кирил Котев за нарушение срещу Станислав Ангелов в центъра на терена

42' - играта се води предимно в центъра на терена

44' - Якирович прави много добро извеждащо подаване към Петре по лявото крило, но центрирането на румънеца прехвърля всички в наказателното поле и излиза в аут

45' - две минути добавено време

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна е извършена в състава на домакините на почивката. Излиза 9.Георги Иванов, в игра 10.Христо Йовов

46' - Манолов овладява една топка, след грешка на Топузаков и пробива по лявото крило. Засуетява се обаче Манолов и топката му е отнета

47' Дузпа за Левски - Боримиров нахлува в наказателното поле, вижда протегнатия крак на Тунчев и пада на тревата. Отсъдена е съмнителна дузпа

48' гол за Левски 27.Седрик Бардон - Бардон застава зад топката и успява да отбележи под плонжа на Петров

51' - ЖК на 7.Даниел Боримиров за нарушение срещу Силва в половината на Левски

53' - ЖК на 15.Роберт Петров за нарушение в половината на домакините

55' - ЖК на 11.Елин Топузаков за нарушение отзад близо до центъра на терена

60' - активизира се отбора на ЦСКА след отбелязването на гола, но не успява да достигне до чисто голово положение

67' - Петре пробива по дясното крило и намира Трика в наказателното поле. Румънецът е спънат при идентично положение с дузпата на Боримиров, но този път реферът е безмълвен

69' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 31.Мирослав Манолов, в игра 11.Гийом Да Зади

75' - Гийом овладява топката на повече от тридесет метра, фронтално на вратата на Петков и пробва веднага силен удар, но вратарят на Левски успява да избие

80' - ЖК на 6.Ричард Еромонигбе за нарушение срещу Велизар в центъра на терена

81' - втора смяна в отбора на Левски. Излиза 21.Димитър Телкийски, влиза 28.Емил Ангелов

84' - Велизар отляво успява да центрира в наказателното поле, където Гийом играе с глава и насочва топката към Трика, но румънецът не успява да играе с топката

85' - невероятен пропуск за ЦСКА. Якирович извежда Петре в наказателното поле отдясно, румънецът центрира във вратарското поле, където Трика прави невероятен пропуск и топката е в аут

86' - ЖК на 3.Живко Миланов за нарушение на границите на наказателното поле на домакините

89' - ЖК на 4.Игор Томашич за нарушение срещу Велизар в пловината на Левски

90' - три минути добавено време

90'+1' - трета, последна смяна в отбора на Левски. Излиза 27.Седрик Бардон, влиза 77.Милан Коприваров