9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Майкъл Естрада

• 45+2мин

Дузпа - пропуск

9. Дюкенс Назон (ЦСКА)

Във 2-та минута Бусaто изритва топката напред, Линдсет за момент овладява сам срещу вратаря, но след това защитата се справя.

В 3-та минута откровен фаул срещу Назон пред наказателното поле, Тренчев не свири?!

В 4-та минута Краеасо стреля в ръцете на Хоркаш.

В 5-та минута центриране отляво на Назон, Хайнц се разминава, Естрада бие, но е блокиран, има и засада.

В 6-та минута Джовани стреля, но е блокиран.

В 7-та минута центриране на Лясков, Петров с глава отдалечава.

В 8-та минута Естрада с подаване, Назон се разминава с удар на милиметри, след това Линдсет пак му подава, Назон не успява да направи задна ножица, Паскалев избива.

В 9-та минута Назон на Хайнц, той с глава му връща, Назон не стига до удар.

В 13-та минута Кареасо извежда сам срещу вратаря Естрада, бие, но Хоркаш избива, Кареасо стреля над вратата, има и засада.

В 15-та минута Линдсет бие отдалеч, Хоркаш лови. В същата минута Естрада получава сам срещу вратаря от защитник, но бие много силно в аут.

В 20-та минута Кареасо отнема и дава на Линдсет, който с едно докосване извежда Естрада отлично, за нападателят остава да разнищи мрежата за 0:1.

В 22-та минута Линдсет е изведен отдясно, бие, рикошет и ъглов удар.

В 24-та минута Хайнц намира чудесно Естрада, който прехвърля вратаря, но топката се спира в напречната греда и Хоркаш лови.

В 25-та минута Конте намира Дион отдясно, той връща назад на Минчев, който шутира над вратата.

В 26-та минута жълт картон за Назон за фаул срещу Паскалев.

В 29-та минута Джовани с остро подаване от пряк свободен, Шакич с глава чисти в тъч.

В 31-та минута Хайнц с магическо подаване от пряк свободен, Назон се оказва сам срещу Хоркаш, но бие силно в него.

В 38-та минута изстрел от дистанция на Естрада - блокиран.

В 39-та минута Естрада отнема топката на Али, след което пробива и намира добре Назон, който удвоява резултата - 0:2.

В 41-та минута жълт картон за Петров за нарушение срещу Конте.

В 45-та минута Хайнц подава на Назон, който е отнесен от Лясков в наказателното поле - дузпа.

В 45+2-та минута зад топката застава Назон и бие в средата, но Хоркаш с крак избива.

В 45+3-та минута жълти картони за Лясков и Кареасо за сблъсък между двамата.

В 46-та минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Конте.

В 48-та минута жълт картон за Али за посягане без топка към Линдсет. В същата минута Евандро стреля в ръцете на Бусато.

В 49-та минута Назон е оставен сам срещу вратаря, но вместо да даде на Линдсет, бие в Хоркаш.

В 52-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Лясков за удар с лакът в главата на Кареасо?!

В 54-та минута Естрада дава на Назон, той има Кареасо в отлична позиция, но пасът му не минава.

В 55-та минута пиро шоу в Сектор Г.

В 62-та минута Назон отнема, след което пробива отдясно, дава на Естрада, който вкарва топката във вратата, но има и засада.

В 67-та минута Назон отляво пробива и подава не много добре на Хайнц, който бие над вратата.

В 70-та минута Хайнц центрира от корнер, Махмутович с глава стреля в аут на сантиметри.

В 73-та минута след смените с капитанската лента е Илиев.

В 75-та минута удар на Сена, рикошет и корнер.

В 76-та минута Илиев със слаб удар с глава, Бусато хваща.

В 78-та минута Естрада с пробив и пас към Назон, който стреля, но пак Хоркаш избива.

В 81-та минута Конте с изстрел над вратата след пас на Минчев.

В 85-та минута Минчев не успява да засече с глава пас отляво.

В 86-та минута остро подаване на Конте, Минчев не успява да играе с топката за милиметри, Бусато с две последователни намеси отдалечава.

В 88-та минута жълт картон за Александър Гицов за реплика.

В 90+8-та минута изстрел на Андреев в ръцете на Бусато.

В 90+9-та минута Линдсет бие встрани от вратата.

В 90+10-та минута Назон получава от Шопов и пробва да му върне с извеждащ пас, но защитник избива.