• 37мин

77. Здравко Лазаров (Локо Пд)

• 51мин

11. Мартин Камбуров (Локо Пд)

ЦСКА​ загуби визитата си на Локомотив Пловдив с 0:2. Попаденията за домакините бяха дело на Лазаров и Камбуров.

Домакините започнаха по-активно срещата и в 8-ата минута удар на Делев от воле премина над напречната греда.  Червените отвърнаха с добра атака, но слаб завършващ удар на Сънди от дистанция.  В 37-ата минута Сънди фаулира Лазаров на около 25-26 метра от вратата пазена от Мболи. Потърпевшият Лазаров изпълни великолепно прекия свободен удар, топката се оплете в горния ляв ъгъл на вратата, а вратарят не помръдна. До края на полувремето удари на Апостол Попов и Жереми Фо-Поре не затрудниха Акалски.

На полувремето бе направен смяна в ЦСКА, като Тони Силва замени Неманя Милисавлевич. В 50-ата минута Лазаров спечели дузпа за своя отбор, след като бе намерен в наказателното поле на ЦСКА, финтира Мболи, който го закачи с ръката си и реферът посочи бялата точка. Камбуров изпълни силно наказателния удар и въпреки че Мболи усети ъгъла, топката влетя във вратата за втори път. В 55-ата минута Тодор Янчев отстъпи мястото си на Иван Маркович. Десетина минути по-късно бе направена и последната промяна в редиците на ЦСКА. Гуидо Ди Вани замени Иван Стоянов. В 75-ата минута Силва с хитър пас намери Косоко, който стреля мигновено, но Намуши блокира удара му.