Георги Борисов
    67′
  • 19мин

21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

Начало на мача. Армейците започват играта от центъра. На стадиона в Надежда има около 2000 зрители

3-а мин. - отличен пробив на Велизар Димитров в наказателното отляво завършва с чудесен прехвърлящ изстрел, кацнал на напречната греда над Манолков преди да излезе в аут

6-а мин. - блестящо двойно спасяване на Стоян Колев. Донев опитва да изведе на чиста позиция зад защитата на армейците Атанасов, Стоян Колев обаче предвидливо излиза напред и отбива с крак паса, топката обаче попада Дончо Донев, който е около границата на наказателното поле и от движение шутира, Колев от легнало положение успява да плонжира отлично и да избие

8-а мин. - Хазуров отляво пробива отлично и извежда много добре Янев на чиста стрелкова позиция в наказателното поле пред Манолков, Янев обаче със силен шут праща топката в аут

12-а мин. - при центриране от корнер, Янев праща топката към точката на дузпата, там Велизар Димитров надскача всички и бие шут, минал над напречната греда

19-а мин. - ГОООЛ! прекрасен гол на Сакалиев! Отличен пробив на Велизар Димитров по дясното крило завършва с остро центриране, в купа от играчи топката достига до Сакалиев, който в движение от точката на дузпата отправя зверски удар, след като нацелва топката за волле - Манолков е напълно безпомощен

20-а мин. - принудителна смяна в отбора на домакините - на мястото на 6.Явор Вълчинов в игра влиза 17.Костадин Марков

23-а мин. - Христо Янев напредва по лявото крило и центрира към наказателното поле, където са трима наши. Топката търси Велизар Димитров, но той не успява да я достигне и тя е избита от защитник на домакините

27-а мин. - след поредица от грешки в нашата защита, домакините реализират своя контраатака, завършила с корнер. След изпълнението му, топката е изчистена от червените към центъра, но отново тя се връща към нашата врата и създава напрежение пред Колев

30-а мин. - играта на терена загрубява, след поредица от нарушения Христо Янев успява да стреля силно, но топката минава вляво от страничния стълб

По трибуните избухва скандал

31-а мин. - ЖК за 13.Юлиян Петков за дърпане на фланелката на Велизар Димитров в центъра на терена. Играта става доста груба на терена

34-а мин. - Велизар Димитров, в поредния си добър пробив по дясното крило, достига успоредно до голлинията и центрира към връхлетелия Хазуров. Последният отправя мощен шут към вратата, Манолков с огромни усилия отбива

37-а мин. - ЖК за капитана ни 2.Георги Антонов за нарушение срещу Атанасов

41-а мин. - при играта Георги Антонов се е контузил и лежи на терена, необходима е лекарска намеса. След оказаната лекарска помощ той се завръща в игла

43-а мин. - отново Велизар Димитров нахлува и центрира към Хазуров, но вратаря на домакините хваща топката пред лицето му

45-а мин. - Хазуров не реализира най-чистото положение за гол в мача дотук. При контраатака за армейците, Янев пуска топка по коридор между защитата и подава удобно на Хазуров без засада, но той се засуетява около точката на дузпата и позволява на Манолков да излезе и да пресрещне удара му

45-а мин. - минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме. Няма смени в двата отбора

48-а мин. - добра комбинация в наказателното поле на Локомотив Сф между Тодор Янчев и Христо Янев, топката с мъка е избита от краката на Янев миг преди неговия удар към вратата на Манолков

53-а мин. - при изпълнение на пряк свободен удар за ЦСКА на около 30 метра фронтално срещу Манолков, Янчев бие силно в стената, топката рикушира зад гърба на стената и там Велизар Димитров се оказва сам срещу вратаря. Манолков със сетни сили отбива удара на Димитров

57-а мин. - втора смяна за Локомотив - на мястото на 26.Димо Атанасов в игра влиза 24.Симеон Щерев

60-а мин. - контраатака за червените. Сакалиев навлиза отляво и лъже защитник от домакините, подава добре топката към Хазуров, който отправя силен шут по земя, избит с трудност от вратаря на Локо Сф

62-а мин. - топката е прехвърлена силно в половината на домакините, преследва е само Хазуров, вратарят излиза силно напред, Хазуров успява да го преодолее и там защитник на домакините го събаря. Не последва никакъв картон от страна на съдията

63-а мин. - грубо нарушение срещу капитанът ни Антонов остава отново без реакция на съдията

66-а мин. - ЖК за 30.Йордан Тодоров

67-а мин. - последна смяна за домакините - в игра влиза 30.Георги Борисов на мястото на 13.Юлиян Петков

69-а мин. първа смяна и за ЦСКА: на мястото на нападателя 24.Костадин Хазуров в игра влиза халфа 77.Алтин Хаджи

72-а мин. - ЖК за 30.Георги Борисов за грубо нарушение срещу Светослав Петров, който лежи на терена за няколко минути

79-а мин. - втора смяна за армейците: на мястото на 21.Стойко Сакалиев в игра 19.Евгени Йорданов. Голмайсторът ни е изпратен от феновете с аплодисменти

83-а мин. - фаул, изпълнен отляво от Христо Янев, отправя топката по земя към Велизар Димитров, той връща към Янев и в този момент съдията отсъжда много съмнителна засада

85-а мин. - много силна контраатака на домакините. 24.Симеон Щерев е оставен непокрит на точката на дузпата и опасността е предотвратена от самоотвержена намеса на капитана Георги Антонов с голямо усилие

89-а мин. - последна смяна за ЦСКА: на мястото на 7.Христо Янев в игра влиза 20.Жоао Паоло Брито

90-а мин. - 3 минути продължение

90+1 мин. - бърза контраатака оставя трима играчи в червено срещу един защитник на Локомотив. Велизар Димитров подава към Брито, който обаче си спира лошо топката, а след това дълго я повежда и губи

90+2 мин. - нова бърза контраатака, топката отново е подадена на дясното крило към Брито, този път той поема добре, и пуска пас в наказателното поле, негов съотборник пропуска топката и увлича защитник и така оставя Хаджи сам срещу Манолков на отлична позиция, но той не успява да уцели топката

90+3 мин. - край на мача