Жуниньо Кишада

• 71мин

22. Мирослав Иванов (Лудогорец)

84. Марселиньо (Лудогорец)

ЦСКА​ загуби с 1:0 от Лудогорец в Разград в мач от 6-тия кръг на А ФГ. Армейците не успяха да отбележат гол в дербито, въпреки че играха с човек повече близо 20 минути. Михаил Венков дебютира с екипа на ЦСКА, като започна като титуляр. През второто полувреме първи минути с екипа на армейците записа и Бернардо Тенгариня, който в 62-та минута замени контузения Пакурар.

През първото полувреме на срещата армейците дадаха преимуществото на Лудогорец, като пропуски за делиорманци направиха Иван Стоянов, Марселиньо и Емил Гъргоров. В резултат на вялата игра двата тима се прибраха при нулево равенство.

Второто полувреме започна по-активно за ЦСКА, но „армейците“ не успяха да се възползват от това. В 71-вата минута съдията даде втори жълт картон за Мирослав Иванов от Лудогорец заради симулация. Въпреки че бяха с човек по-малко Лудогорец успяха да вкарат гол в 75-та минута, когато Йордан Минев върна към дузпата, където Марселиньо вкара за 1:0.