18. Светослав Дяков (Лудогорец)

• 63мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

Начало на мача. Армейците играят първи с топката.

3 минута. Нервно и разпокъсано начало на мача.

5 минута. Остро центриране в наказатеното поле на домакините, но Ренан лови преди Каранга да достигне топката.

9 минута. Хубава контра на ЦСКА. Ренан се размина с топката и Каранга стреля, но от изключително неудобна позиция и съответно не уцели вратата.

11 минута. Изключително спорно нарушение срещу Вандерсон. Бумал игра с топката, но съдията дава пряк свободен удар на опасна позиция.

12 минута. Ударът на Кешеру минава над вратата.

14 минута. Десподов центрира от пряк свободен удар. Каранга успя да играе с глава, но ударът му не затрудни Ренан.

15 минута. Страхотна тупалка на Кулма. Ренан избива с мъка в корнер.

17 минута. ЦСКА наложи преса в наказателното поле на домакините. В крайна сметка топката стигна до Пинто, който отправи мощен удар, но покрай гредата.

20 минута. Десподов стреля от пряк свободен удар. За съжаление топката минава на сантиметри над вратата.

24 минута. Накъсана игра в последните 3-4 минути.

26 минута. Кулма извърши нарушение в близост до наказателното поле на Китанов.

27 минута. Марселиньо стреля в страни от вратата.

28 минута. Жълт картон за Руи Педро.

29 минута. Чудесен извеждащ пас на Недялков към Каранга. Бразилецът обаче е заклещен от двама бранители и не успява да се пребори за топката.

35 минута. Пробив на Недялков, който намира Педро, но ударът на португалеца е неточен.

38 минута. Серия от нарушения в средата на терена.

41 минута. Гол за домакините. Чорбаджийски върна изключително спорна топка към Китанов. Вратарят изчисти, но и излезна напред. Топката попадна в Дяков, който прехвърли вратаря и отбеляза.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46 минута. Начало на второто полувреме. Малинов влиза на мястото на Бумал.

46 минута. Кулма изведе Десподов. Нападателят стреля, но Натанаел самоотвержено чисти в корнер.

52 минута. Активно начало за червените. Липсва обаче последният пас.

60 минута. Изключително опасен удар на Кулма. Педро намери колумбиеца, който стреля, но топката облиза външната страна на гредата.

62 минута. Доста грозна симулация на Марселиньо, който се опита да изкара червен картон на Малинов. Съдията не се подведе.

63 минута. ГОООЛЛЛЛЛЛ!!!! Каранга изравнява. Образцова атака на Десподов. Топката стигна до Каранга, който реализира на празна врата.

67 минута. Разбъркване в наказателното поле на ЦСКА. Топката стига до Кафу, но той е неточен.

75 минута. Кевин Меркадо влиза на мястото на Руи Педро.

77 минута. Каранга бе близо до втори гол. Меркадо проби и намери Каранга. Той стреля с глава, но за съжаление покрай вратата.

79 минута. Мисиджан на мястото на Кешеру в състава на домакините.

84 минута. Жълт картон за Чорбаджийски за нарушение срещу Мисиджан.

85 минута. И Анисе с жълт картон за нарушение срещу Кулма.

87 минута. Симао на мястото на Кулма.

87 минута. Марселиньо е заменен от Кишада в състава на домакините.

89 минута. Пинто получи жълт картон и няма да може да играе срещу Левски.

90 минута. Три минути добавено време.