• 62мин

10. А Кючуков (Марек)

• 69мин

84. Филипе Машадо (ЦСКА)

Начало - около 1000 зрители има по трибуните на стадион Бончук. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

8' Греда за ЦСКА - Машадо центрира балонно отляво в наказателното поле на Марек, но Белчев успява да стигне до топката и я отклонява в гредата, след което кълбото излиза в аут

9' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - Петре центрира от корнер в наказателното поле на домакините, където Тунчев засича с глава за 0:1

13' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 5.Тодор Янчев - Тодор Янчев е изведен сам срещу вратаря Белчев и чрез техничен прехвърлящ удар бележи за 0:2. Инетерес предизвиква и смяната на резултата на светлинното табло, което се извършва ръчно чрез нещо като манивела

14' - първи картон в мача - ЖК на 8.К. Кръстев за грубо нарушение срещу Велизар Димитров

19' - прострелно центриране на Петре отдясно, Белчев не се намесва убедително и топката се насочва застрашително към опразнената врата, но в последният момент защитник успява да изчисти

21' - тотално превъзходство на ЦСКА от началото на срещата. Велизар Димитров пробва удар от границите на наказателното поле, но топката минава на сантиметри покрай гредата в аут

24' - невероятен пропуск на Ней. Топката е центрирана отдясно и е насочена около точката на дузпата, където бразилецът е оставен непокрит, но ударът му с глава минава на сантиметри от лявата греда на вратата на Марек

28' Гол за Марек! 11.Ен. Кръстовчев - 10.А.Кючуков центрира от фаул отляво. Подаването е насочено към Кръстовчев, който засича кълбото с глава и намалява резултата на 1:2

30' - ЖК на 10.А.Кючуков(к)за грубо нарушение в центъра на терена

34' - втори уникален пропуск на Ней, който е изведен през центъра, очи в очи с Белчев. Бразилецът стреля технично покрай вратаря, но 5.Ив. Соколов успява да изчисти от самата голлиния

36' - ЖК на 14.Валентин Илиев за задържане на противников играч в центъра на терена

42' - играта се води предимно в центъра на терена

45' - две минути добавено време

45'+1' - фаул на границите на наказателното поле, фронтално на Белчев. Кевин Амунике застава зад топката и стреля технично, но вратарят чисти в корнер

45'+2' - край на полувремето

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето в отбора на ЦСКА. Излиза 11.Кевин Амунике, в игра 21.Удоджи

49' - центриране на Петре от корнер. Валентин Илиев успява да свали с глава за Ней, но бразилецът е изпреварен от Белчев

57' - ЖК на 19.Иг. Таскович за изключително грубо нарушение срещу Йордан Тодоров

62' ЧК на 10.А.Кючуков - поредно грубо нарушение на Кючуков срещу Удоджи, след което се заформя сериозно меле. В крайна сметка съдията отсъжда втори ЖК и съответно ЧК на капитана на домакините

68' - ЖК на 21.Удоджи при поредното му нарушение

68' - първа смяна в отбора на Марек. Излиза 9.Ив. Паргов, влиза 14.Д. Младенов

69'ГОООЛ за ЦСКААА!!! 84.Фелипе Машадо - Петре изпълнява корнер. Топката е насочена към Фелипе Машадо, който намира кълбото от воле и прострелва Белчев за 1:3

72' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Неи, влиза 9.Хосе Гарсес

77' - поредното добро центриране на Петре от корнер в този мач. Валентин Илиев засича с глава, но топката минава на сантиметри от дясната греда на вратата на Марек

79' - втора смяна в отбора на Марек. Излиза 7.Р. Иванов, влиза 15.М. Павлович

83' - самосточтелен пробив на Велизар Димитров завършва с удар над напречната греда

85' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 10.Георги Илиев

89' - Петре центрира отдясно за Гарсес, който стреля с глава, но в аут

90' - пет минути добавено време