• 72мин

5. Тодор Янчев (ЦСКА) асистенция - Станислав Костов

• 90+2мин

9. Мишел Платини (ЦСКА) асистенция - Мартин Дечев

В мач от 4-ия кръг на А група отборът на ЦСКА постигна убедителна победа като гост на Монтана. Първата част завърши при нулево равенство, но в началото на второто полувреме Зику на два пъти наказа съперника. С голове на Янчев и два на Платини бе оформен крайният резултат 0:5 за ЦСКА.

В 8-ата минута Борис Галчев проби мощно в наказателното поле на Монтана и опита взаимодействие с Янис Зику, но пасът бе пресечен. Малко след това румънецът стреля от движение високо над вратата. В 12-ата минута холандското крило центрира остро във вратарското поле, където Зику закачи топката. Кълбото се удари в главата на Платини и вратаря Иванов изби от гол линията. В 18-ата минута Грегъри Нелсън шутира с левия крак от границата на наказателното поле, но стражът на домакините демонстрира добър рефлекс и изби в ъглов удар. В 24-ата минута след изпълнение на корнер Христо Иванов увисна, но Мишел Платини не успя да насочи топката в рамките на вратата. Няколко минути по-късно бе отсъден пряк свободен удар за армейците, Зику стреля право в стената пред него. В 35-ата минута Борис Галчев отправи топовен изстрел, който разтресе десния страничен стълб на вратата пазена от Иванов. Малко преди края на полувремето Янис Зику падна в наказателното поле, но главният рефер остана безмълвен.

Втората част започна страхотно за червените. В 48-ата Иван Бандаловски напредна по дясното крило и центрира към близката греда, където Янис Зику с глава даде преднина за ЦСКА. 60 секунди след това Грегъри Нелсън подаде към Платини на границата на наказателното  поле. Бразилецът свали с гърди към Янис Зику, румънецът овладя топката и я пусна технично покрай Иванов. В 54-ата минута Саша Живец направи хубав  пробив, но в последния момент топката му бе отнета. За щастие тя попадна в краката на Мишел Платини, който хладнокръвно прониза вратаря на домакините. В 55-ата минута Мартин Дечев се появи в игра на мястото на Иван Бандаловски. Няколко минути по-късно на Иванов му се наложи да се намесва след удар на Зику от близо. Борис Галчев стреля опасно от пряк свободен удар, топката мина на около метър от страничната греда. В 64-ата минута Янис Зику отстъпи мястото си на Станислав Костов. Две минути след това домакините останаха с човек по-малко, след като Гаджев получи втори жълт и съответно червен картон. В 71-ата минута Станислав Костов бе изведен сам срещу вратаря, шутира, но токата мина на сантиметри от дясната греда. Минута след това младокът пусна чудесен пас към Тодор Янчев, който майсторски преодоля играч на Монтана и вратаря, след което вкара четвърти гол за своя отбор. Капитанът бе заменен от Александър Якимов в 75-ата минута. В 92-та минута Мишел Платини вкара своя втори гол в мача и оформи крайното 0:5 за армейците.