Галин Ташев

• 8
    Стоян Калев
    74′

Дублиращият отбор на ЦСКА завърши наравно 0:0 с Несебър в мач от третия кръг на Втора професионална лига.

Момчетата на Стамен Белчев започнаха чудесно мача и изпуснаха няколко добри шанса да отбележат гол още в началото на срещата.

Футболистите на Несебър отговориха с няколко опасни атаки, но добрите намеси на стража на „армейците“ Слави Петров запазиха нулевото реми.

Втората част започна с надмощие на „армейците“, но Добромир Бонев не съумя да се възпозлва от няколко добри извеждащи подавания на Румен Руменов.

В средата на второто полувреме с хубави шутове от дистанция се отчетоха Руменов и Никола Колев.

В 80-ата минута отличен рейт на Лазар Марин завърши с много класно спасяване на вратаря на домакините. В следващата атака още колегата му под рамката на вратата Слави Петров също блесна със страхотно спасяване, след като срещу него на стрелкова позиция се озоваха двама противникови състезатели.

До края на мача с пропуски се отличиха Руменов и Головодов.