• 26мин

10. Георги Чорбаджийски (ЦСКА II) асистенция - Юлиан Илиев

• 71мин

14. Алесандро Николов (ЦСКА II) асистенция - Александър Кожухаров

Вторият отбор на ЦСКА спечели с 2:0 гостуването си на Оборище (Панагюрище) в мач от 23-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двубоят се игра в сряда (6 март), на стадион „Орчо Войвода“ в Панагюрище и стартира в 15:00 часа.

Точни за „червените“ бяха Георги Чорбаджийски в 25-ата минута и Алесандро Николов в 71-ата минута.

Възпитанците на старши треньора Стамен Белчев отново показаха надмощие над съперника си и напълно заслужено си тръгнаха с трите точки.

В 25-ата минута ЦСКА поведе в резултата, след гол на Георги Чорбаджийски с глава. Асистенция за попадението му направи Юлиан Илиев, който центрира хубаво от корнер.

През второто полувреме по-добрата физическа и тактическа подготовка на „армейците“ даде предимство на отбора. В 71-ата минута, при едно от разиграванията на топката по дясното крило, Александър Кожухаров запази кълбото, залъга двама играчи на домакините и върна към влизащия на скорост Алесандро Николов, който с топовен изстрел по диагонала реализира за 0:2.

С добри намеси под рамката на вратата се отличи стражът на ЦСКА Ивайло Неделчев.

До края на срещата отборът на Стамен Белчев съдаде няколко ситуации за отбелязване на гол, но без успех, и така срещата завърши при резултат 0:2 за ЦСКА.