• 70мин

неизвестен (АС 23)

• 81мин

АС 23​ —Славия 4:2 (3:1)
Вчерашния мач АС23 — Славия напълно оправда големият интерес на публиката, която наброяваше:около три хиляди. И този път изненадата дойде от младите резервни играчи на Славия, които, тренирани вече в два мача срещу първокласни тимове, вчерададоха изненадв ащо хубава игра, в която нелипсваха отлични проявления на комбинации, на мисъл и дори техника. При това Славия в по-голямата част на второто полувреме с малки прекжевания доминираше и играеше в половината на АС23. тима на АС23 даде своята добра игра само в първото полувреме, кога отбеляза три гола и един в собствената си врата, Славия пък пропусна една дузпа, което се балансира от спечеления наготово гол. Играта в началото бе така интересна и разнообразна, че постави в оживление публиката, Славия игра с голям темперамент и амбиция, което допринесе твърде многа за успешната му игра. Във второто полувреме не липсваха някои грубости от страна на АС23, играчите на който бяха нервирани от собствената си неудача. Нападенията на АС23 биваха опасни и головете бяха отбелязани с лекота. Обратно, действията на Славия до пеналти бяха добри, но пред вратата се проиграваха поради липса на умение за изработвана положения и нашутиране.
В 7-та минута АС 23 откри резултата чрез П. Пенчев, бившия бек, който сега игра д. инсайт кой.о би сполучливо от 8 метра един фаул. В 15-та минута хафбека на АС 23 Бушев при отбиването на топката я изпрати в собствената си врата. 1:1. После един шут в дирека на вратата на Дермонски последвалото го меле създаде голямо оживление в играта и у публиката.
АС23 преодолява буйната съпротива на Славия и извършва хубави нападения,
дузпа чрез бека Николов, който съвсем без нужда пипа топката обаче бе бита аут. Малко по късно АС23 покачва на 2:1 инсайд Туджаров, които бие една хубаво подадена топка. В 42-ра минута АС23 покачва на 3.:1 чрез Вл. Тодоров, който получава пред гола удобна топка от Пенчев. Второто полувреме почна с подчертано преимущество на Славия, който задържа играта в половината на АС23. За това много спомогна отличната игра на хафбековете му и особено на колосалния център хаф-бек. При това АС23 играе много инертно и като че ли без желание и импулс. До към 35-та минута Славия доминира и извършва множство комбинирвни нападения, под ръководството на единствения титуляр Велчо Стоянов. В 25-та минута АС23 прави изолирано нападение, при което л. крило получава пас, и доближава вратата на Славия и със сполочлив удар покачва на 4:1
В 36-та минута лявото крило на Славия чрез чудесно изработено положение бие силен  диагонален шут, които изненадва  Дермонски и бележи гол — 4:2. До края играта продължава да е разнообразна, Корнери 7:2 за АС 23. Реферът г. Ради Василев и тоя път не показа опитност.