• 76мин

22. Мишел Платини (ЦСКА)

ЦСКА​ се класира за 1/8-финалите от турнира за Купата на България!

Край на мача!

90+2′ Добра възможност за Свиленград, след като Котев фаулира Атанас Попов на границата на пеналта. Жълт картон за бранителя на „червените“.

90′ Три минути добавено време.

89′ Делев, Платини и Тимонов се включиха в остра контраатака, но се забавиха и нищо.

87′ Невероятен пропуск на ЦСКА! Тимонов стреля силно от фаул Паскалев изби, а топката попадна в Йордан Тодоров, който метър стреля неточно.

85′ Прострелно центриране на Костадин Стоянов, но Платини и Делев се разминаха с топката.

84′ Платини отново е на добра позиция, но е съборен от играч на домакините, дузпа не е отсъдена.

79′ Трета смяна в Свиленград.

78′ Делев намери Тимонов, който стреля крайно неточно.

76′ Гоооооол за ЦСКА!!!!! Мишел Платини с глава откри резултата.

75′ Последна смяна за армейците.

74′ Спас Делев комбинира с Николай Манчев и след последвалия удар отново нищо.

70′ Втора смяна за домакините.

68′ Тимонов центрира в наказателното поле на Свиленград, но при настъпилото меле не последва нищо.

64′ Тодор Христов бие неточно при поредната възможност за домакините.

61′ Ново положение за Свиленград и отново Ивайло Петров спасява.

56′ Смяна за Свиленград.

55′ Спас Делев е оставен абсолютно сам, но праща топката над напречната греда.

53′ Втора смяна в ЦСКА. Морозс излиза влиза Николай Манчев.

52′ Слаб удар на Спас Делев право в ръцете на Паскалев.

48′ Тодоров намери Платини, но той стреля неточно.

46′ Начало на второто полувреме.

45′ Край на първото полувреме.

42′ Греда в полза на ЦСКА! С хубав прехвърлящ удар Тодоров прати топката в страничната греда.

37′ Тимонов намери Данчо Тодоров в наказателното поле, но той стреля встрани от вратата.

33′ Тодор Христов от домакините пропусна най-чистото положение до момента в мача. Нападателят се озова сам срещу Петров, но вратаря спаси с крак.

32′ Спас Делев стреля от движение над напречната греда.

29′ Добра възможност за ЦСКА, след като Тимонов комбинира със Спас Делев, но той стреля в гърба на противников състезател.

27′ Данчо Тодоров стреля с глава неточно.

25′ Принудителна смяна в ЦСКА. Излиза Иван Стоянов влиза Спас Делев.

17′ Иван Стоянов е изведен в добра позиция, но в последния момент топката му е избита.

16′ ЦСКА взе инициативата, но все още не може да стигне до нещо интересно пред вратата на домакините.

11′ Костадин Стоянов пробва да намери Платини, но топката излезе в аут.

9′ Опит за самостоятелен пробив на Тимонов, но в последния момент е съборен от защитник на домакините, но съдията остана безмълвен.

6′ Добро начало на срещата, като и двата отбора са максимално мобилизирани.

2′ Трибуните на стадиона в Свиленград са препълнени.