• 49мин

18. Атанас Николов (Септември Сим)

• 88мин

99. Нджонго Присо (ЦСКА)

ЦСКА​ отстъпи с 2:1 на Септември ( Симитли) и отпадна от турнира за Купата на България. Домакините поведоха с 2:0, а армейците върнаха едно попадение чак в 88-ата минута чрез Присо.

Червените започнаха по-добре срещата и диктуваха събитията на терена. Петър Стоянов и Ангел Грънчов започнаха в центъра на отбраната, а Мартин Дечев бе на левия фланг на защитата. Паун и  Дюлгеров също започнаха като титуляри. В 9-ата минута Станислав Костов стреля слабо от границата на наказателното поле, но топката излезе в аут. Георгиан Паун шутира слабо и право в ръцете на Ганев. Малко след това отново Паун стреля към вратата на Септември, като този път изстрелът бе много силен и затрудни стража на домакините. Атаките на ЦСКА продължиха, но така и червените не стигаха до попадение. Противно на логиката и показаното на терена домакините поведоха след чудесна контра атака в 31-ата минута. Червената отбрана сбърка и остави непокрит Гущеров, който сам срещу Мболи не остави никакъв шанс на вратаря и прати топката под гредата. В 41-ата минута Антон Карачанаков падна в наказателното поле на Септември след съприкосновение с защитник, но главният рефер остана безмълвен. Две минути след това Борис Галчев изпълни технично пряк свободен удар от добра позиция, но топката не влезе във вратата на Ганев. В 44-ата минута Антон Карачанаков бе заменен от Владо Иванов. Полувремето завърши при минимална преднина за Септември.

Втората част започна с ново попадение за домакините, което падна в 49-ата минута. Николов избяга от защитниците на ЦСКА и остана очи в очи с Мболи, последва техничен прехвърлящ удар и 2:0 за Септември. В 51-ата минута Георгиан Паун отстъпи мястото си на Жуниор Мораес. Малко след това шут на Костов попадна право в ръцете на вратаря. В 58-ата минута Мораес пропусна чудесна възможност за гол, след като от близо стреля слабо в Ганев. В 62-ата минута попадение на Костов бе отменено заради маркирана засада. Две минути по-късно топовен изстрел на Галчев мина високо над вратата. В 68-ата минута невероятен пропуск за ЦСКА направи Владо Иванов. Бандаловски направи добър пробив по дясното крило и центрира успоредно на гол линията. Там Присо с пета продължи към младия Иванов, който прати топката в аут. В 79-ата минута двойно подаване между Иванов и Дечев завърши с мощен удар на бранителя, но пак неточен. Минута след това Дечев бе заменен от Адемар. В 83-ата минута Иван Бандаловски стреля много силно към вратата на Ганев, но топката отново не влезе във вратата. В 87-ата минута Костов овладя топката на гърди и стреля, но Ганев спаси. При последвалата добавка Присо не успя да реализира на празна врата. В 88-ата минута Нджонго Присо се разписа и намали пасива на червените. До края на мача резултатът остана непроменен и ЦСКА отпадна от турнира.