• 22мин

29. Гьоко Зайков (Славия)

• 90+2мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

В 10-та минута Тасев е изведен отдясно, пробва пас, но е блокиран. В същата минута лоши избивания на Юга и Турицов, Кирилов пробива и подава на Петков, който бие слабо и Евтимов вади в ъглов удар.

В 11-та минута след него слаб удар на Вълчев в аут.

В 12-та минута Цонев пада артистично, даден му е фаул веднага.

В 14-та минута Кирилов по лявото крило, пасът му излиза в аут.

В 16-та минута изстрел на Мухар от дистанция в аут.

В 18-та минута Мазику успява да пробие отляво и центрира, Йовов овладява и бие технично, страхотно спасяване на Вуцов с една ръка в корнер.

В 19-та минута Турицов и Мухар с намеса в наказателното поле, след пас на Тасев.

В 22-та минута Варела подава чудесно на Гарсес отляво, той с прекрасно центриране към Кайседо, който бие отблизо, рикошет в крака на Зайков и армейците излизат напред в резултата - 0:1.

В 28-та минута спестен жълт картон за Тасев за фаул срещу Кох.

В 32-та минута Петков с удар над вратата след пас на Тасев с глава назад.

В 35-та минута Мухар с удар отдалеч - блокиран.

В 36-та минута отново супер спорно нарушение свирено на Мазику срещу Тасев при борба за топката, след което за протести получава жълт картон, поредна съдийска тесла срещу червените.

В 39-та минута жълт картон за Томбак за фаул срещу Гарсес.

В 41-та минута удар с ръка на Виячки в лицето на Кайседо, не следва никаква санкция, спестен жълт картон, след което Мазику е фаулиран от Тасев, съдията мълчи, след което за същото е дадено нарушение срещу Мазику.

В 43-та минута Варела и Мазику с пробив отляво, пас на защитника към Кайседо, който е спрян от защитата, след това и блокиран шут на Варела.

В 45-та минута Гарсес получава топката в пеналта, Томбак с последни сили вади в ъглов удар.

В 46-та минута жълт картон за Вълчев за удар с ръка в лицето на Юга, след което супер спорно и Юга е декориран в жълто незнайно за какво.

В 53-та минута след нов удар с лакът на Цонев в лицето на Жеферсон - спестен жълт картон, Тасев нахлува и подава остро, Евтимов избива.

В 54-та минута нов удар с лакът на Соарес в лицето на Йомов, отново няма фаул и пореден спестен жълт картон.

В 58-та минута блокиран удар на Вълчев.

В 59-та минута Турицов спира Кирилов отляво и избива в корнер.

В 60-та минута центриране от него, Зайков с глава над вратата.

В 61-та минута жълт картон за Соарес за избутване на Турицов в гръб, но отново и жълто за Турицов, за да има заплата за съдията Попов.

В 65-та минута мачът е спрян заради димки и чупене и хвърляне на седалки от армейските фенове.

В 70-та минута играта е подновена, Кирилов с удар встрани от вратата.

В 71-та минута нахлуване на Добрев, финт и силен удар, блестящо спасяване на Евтимов, след това и Бакеро бие, топката се удря в гърба на червен защитник и вратарят лови.

В 75-та минута Зайков шутира в ръцете на Евтимов.

В 76-та минута Кирилов отляво бие, Евтимов хваща сигурно.

В 78-та минута Мазику е съборен в наказателното поле от Томбак, съдията спестява дузпа, втори жълт и червен картон.

В 79-та минута ВАР гледа ситуацията и те са сложили белите очила и не дават нещо - скандално?!

В 80-та минута неточен удар на Зайков излиза в аут.

В 81-та минута центриране отдясно на Мухар, Кайседо се разминава с удар с глава, това прави Гарсес от трудна позиция в аут.

В 82-та минута Жеферсон взема топката, съдията дава фаул за белите?!

В 85-та минута Томбак фаулира Гарсес, Попов пак е загубил свирката някъде.

В 87-та минута тъч за домакините, след като ясно се видя, че е за червените. В същата минута Бакеро към Кирилов, който пробва пас, Юга избива - рикошет и аут.

В 90-та минута Мазику отнема и подава към Кайседо, който подава към Варела, но топката е взета от Томбак, Варела му отнема и е съборен в наказателното поле - най-накрая дузпа за армейците.

В 90+2-та минута зад топката застава Турицов и след удар в долния ляв ъгъл покачва на 0:2.

В 90+4-та минута жълт картон за Баи за разкарване на топката. В същата минута Юга е обиждан на расова основа, прави подигравателен жест към бялата публика.

В 90+6-та минута Вуцов с огромна среща и се забавя, шутира, Кръстев пресича само аут.

В края на мача Стойчо Младенов подава оставка като старши треньор на ЦСКА.