• 56мин

66. Пламен Крачунов (ЦСКА) асистенция - Спас Делев

• 81мин

6. Костадин Стоянов (ЦСКА) асистенция - Спас Делев

ЦСКА​ се класира за четвърт-финалната фаза в турнира за Купата на България. Армейците спечелиха с класическото 3:0 гостуването си на Спартак ( Плевен). Пред препълнените трибуни на стадиона в Плевен червените показаха по-добра игра и заслужено спечелиха убедително. Попаденията за нашите вкараха Борис Галчев, Пламен Крачунов и Костадин стоянов.

Двата отбора започнаха предпазливо срещата и в началните минути действията се развиваха предимно в средата на терена, като опасности пред двамата вратари липсваха. В 12-ата минута бе отсъден пряк свободен удар в полза на ЦСКА фронтално на вратата пазена от Тодоров. Борис Галчев стреля, но право в тялото на Тодор Янчев. В 15-ата минута Кунчев отправи мощен удар към Мболи и топката мина в опасна близост до десния страничен стълб.  В 21-ата минута Борис Галчев откри резултата след страхотен гол от около 20 метра. Няколко минути по-късно плътен удар на Антон Карачанаков бе избит с мъка в ъглов удар. В 27-ата минута Тодор Янчев опита с изстрел от дистанция да изненада Тодоров, но топката мина над напречната греда. Четири минути след това Галчев центрира в наказателното поле на Спартак, където Спас Делев с глава насочи топката към вратата на Тодоров. Стражът обаче внимаваше и спаси. В 35-ата минута след сериозна грешка в червената отбрана Рудашки се озова сам срещу Мболи, но ударът му бе неточен. В края на първата част Григоров можеше да изравни след удар с глава, който мина на сантиметри от вратата на армейците. В добавеното време шут на Грегъри Нелсън срещна десния страничен стълб на вратата.

На полувремето в състава на ЦСКА бе извършена една промяна, като Грегъри Нелсън отстъпи мястото си на Станислав Костов. В 50-ата минута С.Иванов напредна по десния фланг и нанесе силен удар към вратата на Мболи, но твърде неточен. В 56-ата минута Спас Делев центрира от ъглов удар на близката греда, там Пламен Крачунов с глава прати топката във вратата на Тодоров за 0:2. В 60-ата минута Тодор Янчев стреля от границата на наказателното поле, но бранител на гостите блокира неговия удар. След това попадение темпото в мача спадна и двата отбора разиграваха топката в центъра. В 81-ата минута Спас Делев записа втора асистенция в мача след като намери с перфектно центриране Костадин Стоянов. За бранителя не остана друго освен с глава да насочи топката в мрежата на вратата. До последния съдийски сигнал гостите сътвориха няколко опасности пред Мболи, но решителните намеси на червените защитници предотвратиха попадение.