• 11
    Петър Аргиров

• 48мин

7. Марин Марков (Торпедо Сф)

ЦДНВ​ губи от Торпедо София с 1:0 на стадион „Юнак“. В началото на срещата двата отбора играят разпокъсяна е без особена мисъл. Единствените сериозни положение пред двете врата през първото полувреме са след два ъглови удара. Но ударите на Стефанов от ЦДНВ и Петков от Торпедо не успяват да нацелят вратите. По-късно Стефанов се възползва от грешка на Серафимов но отново не успява да нацели вратата на Торпедо. В началото на второто полувреме Марков вкарва единственият гол в мача. Веднага след това нападателите на ЦДНВ се устремяват в атаки към противниковата врата, но Костов успява да отбие два опасни удара на Божков и Василев. До края на мача Петков от Торпедо на два пъти остава сам срещу Геренски, но и двата пъти бие в аут.