9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

В 4-та минута Хайнц на Фаетон, който бие, но е блокиран.

В 5-та минута Фаетон дава на Естрада, силен шут, но Кукучка избива.

В 6-та минута продължителен пробив на Фаетон и удар в ръцете на вратаря.

В 7-та минута Фаетон пробва да изведе Естрада, но последният не успява да овладее в добра позиция.

В 9-та минута Кмет получава и стреля, но Бусато уверено лови.

В 10-та минута пробив на Суареш е спрян от Вион в пеналтерията.

В 11-та минута страхотен пас на Хайнц към Линдсет, свирена е много спорна засада?!

В 12-та минута Линдсет на Хайнц, той надясно на Естрада, който не успява да центрира добре към предишните двама.

В 14-та минута Суареш с пробив и пас към Купусович, който бие, рикошет и корнер.

В 15-та минута слаб шут на Холи в ръцете на Бусато.

В 16-та минута нова спорна засада на Линдсет след пас на Фаетон?!

В 20-та минута грешка на Санянг води до пас на Гонг към Ибрахим, но последният прави балонен удар над и встрани от вратата.

В 22-та минута Ибрахим нахлува отдясно, остър пас, Петров чисти.

В 24-та минута Ибрахим стреля, но Бусато лесно лови.

В 25-та минута Кмет извежда Гонг, той преодолява Санянг, но е спрян с тяло от Бусато, после пак бразилецът с ръка избива пред Купусович, а след това Купусович отправя изстрел в ръцете на вратаря.

В 26-та минута опит за двойно между Скаршем и Линдсет, защитник пресича. В същата минута Фаетон извежда Хайнц, шут, рикошет и ъглов удар.

В 27-та минута от него Хайнц центрира, Махмутович с глава над вратата.

В 28-та минута Линдсет с глава след пряк свободен, но е спрян от защитата.

В 30-та минута пас отляво на Купусович, Гонг не успява да отправи добър удар.

В 31-та минута Кмет от корнер, Купусович триково стреля, но Бусато хваща.

В 32-та минута Фаетон бие пред наказателното поле - блокиран.

В 35-та минута силен шут на Купусович, топката се удря в напречната греда и след това е изчистена от защитата.

В 39-та минута чудесно подаване на Вион, Естрада не успява да бие с глава, топката е овладяна от Фаетон, той подава на Санянг, който бие, но вратарят избива в корнер.

В 43-та минута Фаетон отнема и бие - блокиран.

В 44-та минута Фаетон на Хайнц, той стреля във външната страна на мрежата.

В 45-та минута жълт картон за Суареш за блъскане на Вион без топка.

В 50-та минута Суареш с остър пас към Купусович, но Махмутович избива в корнер.

В 52-та минута пас отдясно на Гонг, Суареш засича и вкарва във вратата, но е в положение на засада.

В 53-та минута Фаетон отдясно подава на Хайнц, който с прецизен удар от дистанция в ъгъла на вратата открива резултата - 0:1.

В 54-та минута Купусович на Ибрахим, той с много неточен шут над вратата.

В 55-та минута Назон с шут - блокиран, след това и Фаетон с удар - същата съдба.

В 59-та минута Линдсет на Хайнц, изстрел в ръцете на Кукучка.

В 64-та минута Купусович бие, но е блокиран от Скаршем.

В 65-та минута изстрел на Хайовски - блокиран.

В 66-та минута Ибрахим от дистанция в аут.

В 71-та минута удар-пас отдясно на Демитра в ръцете на Орлинов.

В 72-та минута пас на Хайнц към Назон, който не стига до топката.

В 74-та минута Сковайса с шут отдалеч, Орлинов избива.

В 76-та минута жълт картон за Скаршем за нарушение срещу Кмет.

В 79-та минута изстрел на Кмет, Орлинов лови.

В 80-та минута атака отляво минава през Юде, Демитра, стига до Хайовски, силен шут, Орлинов с една ръка избива в корнер.

В 85-та минута Юга хвърля от тъч, Назон овладява, завърта се и вкарва за 2:0.

В 90-та минута Хайовски намира Учегбу, който шутира, Орлинов избива.

В 90+1-та минута от него Пиреш с глава над вратата.

В 90+2-та минута Шопов извежда брилянтно Асприля, той пробва да прехвърли Славичек, който избива.

В 90+3-та минута остро центриране на Юде, Орлинов хваща.