Турнир: Младежка дублираща група 2014/15 (4-ти кръг)

• Николай Петров

• Георги Короджиев

• 61мин

Вълчан Чанев (Хасково)

Хасково и ЦСКА завършиха 0:0 в мач от 4-ия кръг на Дублиращата група, игран на „Ямача”. И двата отбора доста се поизпотиха в 35-градусовата жега, но не показаха най-доброто от футболната игра.

Домакините имаха преимущество и дори пропуснаха да отбележат гол от дузпа. Те пропиляха и няколко чисти голови положения. Още в 3-та минута Мариус Найденов можеше да открие резултата, но Анатоли Господинов изби топката с крак. Положения се откриха пред Николай Петров, отново пред Мариус Найденов и Георги Короджиев, който дебютира за Хасково, но късметът не бе на тяхна страна.

Единствената опасна атака на ЦСКА пък бе в 18-та минута чрез Александър Аспарухов, който не успя да нацели вратата на Николай Банков.

През втората част хасковлии отново натиснаха, но не се стигна до опасни положения. В 60-та минута, при влизане в наказателното поле бе спънат защитникът Педро Еуженио и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Вълчан Чанев, но би в ръцете на вратаря и пропусна да зарадва хасковската публика, която наброяваше около 400 души.